ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
Молодіжне служіння

Молодіжне служіння

Олександр АНДРУЩЕНКО. Подарунок найсильнішим
19.08.05.
Молодіжний православний туристичний табір при Свято-Кирилівському храмі набуває все більшої популярності. Ці юнаки та дівчата відомі своїми добрими справами, які вони роблять під час мандрівок, не лише православним мешканцям Київщини. Останнім часом вони мандрують також безмежними теренами нашої країни. Мабуть, найтривалішим був туристичний перехід, який вони звершили цими днями живописними та водночас складними районами Прикарпаття та Закарпаття.
    Читати далi   » » »
Зоряна МАМОТЮК. Поштовх для подальшого зростання
22.07.05.
13 липня у Луцьку розпочали роботу православні табори для дітей та юнаків Волинської області. Протягом першого дня діти ознайомились з історією старого міста та взяли участь у чисельних конкурсах. Завершився день зутріччю дітей з митрополитом Луцьким і Волинським Нифонтом. Подібні табори також функціонуватимуть у смт. Колки та в м. Любешів. Крім того, в православному таборі Луцька відпочиває група дітей-сиріт із Словаччини. Для них спеціально було організовано паломницьку подорож по святих місцях Волині. Пропонуємо Вашій увазі інтерв’ю з куратором проекту ієродияконом Ніфонтом (Омельчуком).
Читати далі
Юрій СКУБАК. Благословення від Оптиної
14.07.05
У нагороду за успішне навчання і складені «на відмінно» іспити керівники Дніпропетровського Центру православної культури «Лествиця» організували для дітей старшої недільної школи паломницьку поїздку святими місцями.
    Читати далi   » » »
ВЛАД ГОЛОВИН, СЕРГЕЙ ШТЕЙНИКОВ. Киевские «молодёжки»: мозаика православных объединений
31.03.2005.
Недавно прошедший с шутками-прибаутками православный молодежный КВН дал знать широкой общественности, что церковный юмор тоже искрометный. Но ведь не только веселостями да песнями живут молодежные общины Украинской Православной Церкви. У них бурная жизнь с массой интересных и неординарных способов помощи ближнему и дальнему.
    Читати далi   » » »
Синодальный отдел по делам молодежи
Синодальный отдел УПЦ по делам молодежи основан 23 апреля 2002 года решением Священного Синода Украинской Православной Церкви с целью координации совместных усилий по выработке и осуществлению программ церковной работы с молодёжью, а также с целью развития миссионерской и духовно-просветительской деятельности в молодёжной среде. 27 декабря 2002 года на очередном заседании Священного Синода УПЦ был утверждён Устав отдела.
    Читати далi   » » »
Православний дитячий відпочинок
ДНІПРОПЕТРОВСЬК.
З 4 по 14 серпня в Дніпропетровській єпархії, з благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, буде діяти Православний дитячий табір «Покров». Цей незвичайний і унікальний дитячий центр відпочинку був організований два роки тому завдяки спільним зусиллям Дніпропетровської обласної благодійної організації «Товариство імені святителя Миколая» і Покровської парафії. Табір створювався для підлітків віком 10 – 16 років, хоча, на прохання батьків, було організовано кілька загонів для дітей 8 – 9 років, і розрахований він як на дітей з віруючих родин, так і на тих, хто мало чув про Євангеліє. Начальник табору — ієрей Ігор Кучерявенко, якому допомагають 20 педагогів. До виховної програми табору входять духовні бесіди, спілкування зі священнослужителями, спільні молитви, вікторини, пригоди, спортивні ігри, святкові концерти дитячої самодіяльності, міркування про важливі життєві речі, творчі завдання, купання, а головне – богослужіння. Такому плідному педагогічному процесу сприяє й мальовниче місце, де розташована база табору – листяний ліс на березі ріки Самара, недалеко від Самарського Пустельно-Миколаївського чоловічого монастиря м. Новомосковська.

З питаннями звертатися за телефонами: 8-056-778-05-70; 729-41-16
    Читати далi   » » »
«Дякую Богові, що є такий табір»
18.08.05.
Протягом десяти років, за допомогою Божою і з благословення настоятеля Свято-Миколаївського собору м. Комсомольська, нині єпископа Полтавського і Кременчуцького Филипа, православна спільнота Кременчуцького краю організовує літній відпочинок дітей та молоді, поєднуючи працю та спілкування підростаючого покоління.
    Читати далi   » » »

1

 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру