ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
Засідання Священного Синоду від 5 листопада 1998 року

В засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого ВОЛОДИМИРА, Митрополита Київського і всієї України

СЛУХАЛИ: пропозицію Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України про призначення намісником Свято-Преображенського чоловічого монастиря в с.Княжичі, Броварського району Київської єпархії архімандрита Софронія (Шинкаренко).
УХВАЛИЛИ: призначити намісником Свято-Преображенського чоловічого монастиря в с.Княжичі, Броварського району Київської єпархії архімандрита Софронія (Шинкаренко).

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Євфімія, архієпископа Мукачівського і Ужгородського про відкриття чоловічого монастиря на честь Казанської ікони Божої Матері в с.Тишів, Воловецького району, Мукачівської єпархії.
УХВАЛИЛИ: благословити відкриття чоловічого монастиря на честь Казанської ікони Божої Матері в с.Тишів, Воловецького району, Мукачівської єпархії.

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященнішого Агафангела, Митрополита Одеського та Ізмаїльського, Голови Учбового Комітету про складення з себе обов'язків Ректора Одеської духовної семінарії і призначення на посаду Ректора Одеської духовної семінарії викладача ОДС Архімандрита Євлогія (Гутченко).
УХВАЛИЛИ: затвердити Ректором Одеської духовної семінарії Архімандрита Євлогія (Гутченко).

МАЛИ МІРКУВАННЯ про доцільність зміни титула правлячих архієреїв Львівської єпархїі УПЦ.
УХВАЛИЛИ: надалі Преосвященним Львівської єпархїі УПЦ іменуватися “Львівський і Галицький”.

МАЛИ СУДЖЕННЯ про положення в Кіровоградській Єпархії.
УХВАЛИЛИ: В зв'язку зі станом здоров'я Преосвященного Василія, Архієпископа Кіровоградського і Олександрійського, про що свідчить медичне заключення, звільнити Преосвященного Василія від управління Кіровоградською єпархією та почислити його на спокій.
Єпископом Кіровоградським і Олександрійським призначити Преосвященного Пантелеімона, єпископа Світловодського, вікарія Кіровоградської єпархії. Про що надати відповідні укази.

СЛУХАЛИ: прохання Преосвященного Мефодія, Єпископа Хустського і ВиноградІвського від 26 вересня 1998 року про звільнення його від управління Хустською єпархією та почисленням його на спокій в зв''язку зі станом здоров''я.
УХВАЛИЛИ: Преосвященного Мефодія, Єпископа Хустського і Виноградівського звільнити від управління Хустською єпархією та почислити його на спокій, поклавши йому щомісячно матеріальну допомогу. Про місце мешкання його мати судження на слідуючому засіданні Священного Синоду.
Єпископом Хустським і Виноградівським обрати архімандрита Агапіта (Бевцик) намісника Київського Свято-Троїцького Іонійського монастиря. Єпископську хіротонію звершити в м.Києві. Про що надіслати відповідні укази.

СЛУХАЛИ: рапорт Преосвященного Єфрема,Єпископа Криворізького і Нікопольського про звільнення з посади настоятельки Свято-Покровського жіночого монастиря м. Кривого Рога ігуменії Єлисавети /Морозової /, згідно поданого прохання.
УХВАЛИЛИ: звільнити ігуменію Єлисавету / Морозову / з посади настоятельниці Свято- Покровського жіночого монастиря м. Кривого Рога.

СЛУХАЛИ: повідомлення Преосвященнішого Агафангела, Митрополита Одеського та Ізмаїльського, про зняття священного сану заштатного клірика Одеської єпархії, раніше забороненого в священнослужінні протоієрея Валерія Борисовича Алєксєєва, указом від 12 жовтня 1998 року “за порушення священичеської присяги, ухилення в розкол, розкольницьку діяльність, кощунствене здійснення богослужіння в стані заборони і молитовне спілкування з розкольниками згідно 12,13,15,28,55 Правил святих Апостолів, 10 Правила Карфагенського, 3,4,5 правил Антіохійського, 33 Правила Лаодікійського святих Помісних Соборів”.
УХВАЛИЛИ: указ Преосвященного Агафангела, Митрополита Одеського та Ізмаїльського від 12 жовтня 1998 року про зняття священного сану раніше забороненого в священнослужінні заштатного клірика Одеської єпархії протоієрея Валерія Борисовича Алєксєєва затвердити.

МАЛИ МІРКУВАННЯ про скликання єпархіальних Преосвященних на осінньо-зимову сесію Священного Синоду УПЦ.
УХВАЛИЛИ: для участі у осінньо-зимовій сесії Священного Синоду УПЦ викликати:
Преосвященного Лазаря, Архієпископа Симферопільського і Кримського; Преосвященного Пітіріма, Єпископа Миколаївського і Вознесенського; Преосвященного Симеона, Єпископа Володимир-Волинського і Ковельського.

   1001  просмотров
 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру