ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
 28.07.2005. ВЛАДИВОСТОК.   Мощі святого великомученика Георгія Переможця будуть доставлені з Данилова монастиря до Владивостока

У зв’язку зі святкуванням 60-річчя закінчення Другої світової війни і встановлення миру в Тихоокеанському регіоні, за пропозицією архієпископа Хабаровського і Приамурського Марка в серпні цього року намічене принесення ковчега з часткою мощей небесного покровителя воїнства святого великомученика Георгія Переможця зі Свято-Данилова монастиря Москви до далекосхідних регіонів. Планується відвідання Південно-Сахалінської, Владивостокської і Хабаровської єпархій.

Вже затверджений проект програми урочистостей, присвячених принесенню святих мощей до Владивостокської єпархії. Святиня перебуватиме в Примор’ї з 7 по 17 серпня. За цей період планується об’їхати велику кількість православних храмів. Окрім Владивостоку мощі прийматимуть в храмах Лесозаводська, Уссурійська, Артема, Фокіно, Находки, Спасска-Дальнього, Дальнереченська і селища Гірські Ключі. Зустріч мощей святого великомученика Георгія Переможця, що прибувають з Південно-Сахалінська, відбудеться в аеропорту „Владивосток” увечері 7 серпня.

Мощі Георгія Переможця прибудуть до Сахаліна на православний фестиваль, присвячений 60-річчю закінчення Другої світової війни і звільненню Сахаліну і Курил, що відбудеться на Сахаліні у серпні-вересні цього року. Окрім перенесення мощей святого великомученика Георгія, у програмі фестивалю — експедиція групи місіонерів Руської Православної Церкви по Сахаліну, а також проведення регіональної науково-практичної конференції „Православ’я в минулому і майбутньому Росії”.

   371  просмотров
 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру