ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
 23.06.05. МУРМАНСЬК.   Новий молодіжний храм покликаний допомогти дітям та підліткам у важких життєвих ситуаціях

Мурманська єпархія Руської Православної Церкви за допомогою благодійників придбала недобудовану будівлю церкви адвентистів сьомого дня. Там після ремонту планують створити цілий православний молодіжний комплекс.

Як зібрати разом міську молодь, знайти їй гідне заняття і захистити від негативного впливу вулиці? Керівники програми «Діти Кольської землі» розпочали роботу над своїм проектом чотири роки тому. За словами організаторів, молодіжний храм в ім’я св. Георгія Побідоносця стане островом порятунку для сучасної молоді, перед якою стоїть нелегкий вибір життєвого шляху.

Як відзначив голова парафіяльної ради Володимир Недзельській, тут буде столярна та швейна майстерня, театральна та кіностудії, студія «Єралаш». До храму в будь-який час зможуть приходити ті, хто потребує підтримки. Керівники програми своїм прикладом спробують спростувати усталену думку про те, що церква — не місце для молодих. Вже зараз «Діти Кольської землі» — це більше тисячі дітей. Усі разом працюють на будівництві майбутнього храму, ведуть ремонтні роботи. Їх підтримують школи Мурманська і військові частини. Для підготовки майбутніх солдатів при храмі будуть організовані безкоштовні курси водіїв. Район, де розташовується майбутній храм, не дуже благополучний, місцеві діти часто потрапляють у важкі життєві ситуації.

Освяченням молодіжного храму відкривається і єпархіальний фестиваль «Наша молодість – це сила і вогонь православних сердець». Програма розрахована на тиждень. Його учасники відвідають музей і храми Мончегорська, Умби, Кировська. На завершення фестивалю в неділю у Варзуге пройде свято передзвону.

   396  просмотров
 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру