ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
 23.02.2005. МОСКВА.   Святіший Патріарх Олексій ІІ відсвяткував День народження

23 лютого, у День свого народження, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Олексій ІІ звершив Божественну літургію у домовій церкві на честь Володимирської ікони Божої Матері у Патріаршій резиденції.

За богослужінням Предстоятель РПЦ молився про здоров’я російських воїнів, які сьогодні відзначають День захисника Вітчизни. У проханнях заупокійної єктенії цього дня пом’янули усіх, хто віддав життя, захищаючи Батьківщину.

Після богослужіння Святіший Патріарх приймав вітання від священноначалля, державних діячів та віруючих.

Привітати владику з Днем народження та Днем захисника Вітчизни до Патріаршої резиденції прибув Голова Російської держави Володимир Путін. Вітаючи Предстоятеля РПЦ, Президент відзначив внесок Святішого Патріарха Олексія ІІ та всієї Руської Православної Церкви у збереженні та відродженні патріотичних традицій Росії. Він підкреслив, що Православна Церква завжди брала участь у захисті Російської держави. У свою чергу, Святіший Патріарх привітав В.В.Путіна з Днем захисника Вітчизни.

Серед тих, хто приїхав цього дня поздоровити Його Святість з Днем народження, були також голова Комітету Держдуми у справах громадських об’єднань та релігійних організацій Сергій Попов та перший заступник голови Комітету у міжнародних справах Леонід Слуцький. За дорученням Голови Державої Думи Російської Федерації Бориса Гризлова, вони передали Святішому Патріархові ікону святителя Олексія, митрополита Московського.

Також Первосвятителя привітав мер Москви Юрій Лужков. У ході бесіди Предстоятель РПЦ та Ю.М.Лужков обговорили актуальні питання соціального служіння у Москві.

Серед почесних гостей були також перший Президент Росії Борис Єльцин з дружиною. А Президент Білорусі Олександр Лукашенко направив письмове вітання Святішому Патріархові, де, зокрема, побажав йому «благословенної допомоги Божої, здоров’я та радості у невтомній праці на багато років».

Седмиця.ru

   667  просмотров Святейший Патриарах Московский и всея Руси АЛЕКСИЙ II. "Киев является важным духовным центром Вселенского Православия"
 Святейший Патриарх Московский и всея Руси АЛЕКСИЙ II. "Я с радостью приеду на Украину и встречусь с теми, кто сохраняет верность Матери-Церкви"
 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру