ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
    Анонс

1 лютого о 18 годині, у Будинку кіно, Громадський фонд Святого Андрія Первозванного презентуватиме документально-художній фільм-дослідження “Благословення Апостола Андрія”

1 лютого о 18 годині у Будинку кіно відбудеться презентація документально-художнього фільму-дослідження “Благословення Апостола Андрія”.
В основі фільму лежить історичне дослідження місіонерських подорожей Святого Андрія Первозванного землями Причорномор’я, включаючи територію майбутньої Київської Русі. Якщо Апостол не був тут, не поставив відомий з переказів хрест, не благословив це місце, то чому там стоїть Андріївська церква? Чи Андріївський узвіз дійсно Андріївський? Чи варто було Апостолу нести благу вість народу Причорномор’я, коли тут, на думку деяких істориків, було безлюдне Дике поле?
Автори фільму прослідкували всі історичні версії місіонерських маршрутів Апостола, пройшли його шляхом від Єрусалима до міста Патри, побували в Галілеї, Херсонесі, Греції. Відомі історики /П. П. Толочко/ та визнані богослови /Блаженніший Митрополит Володимир/ висловлюють свої думки про діяння Андрія Первозванного та відповідають на питання: чи був Апостол Андрій у тому місті, де пізніше постав Київ?
Храм Гробу Господнього в Єрусалимі, маленький острів Кефалонія в Іонійському морі, золотоверхий Київ, скельний монастир у Криму та багато інших святих місць планети постануть перед глядачами картини.
Чудова операторська робота, органічність виконавця головної ролі та блискуче режисерське поєднання двох жанрів, безумовно, робить цей прем’єрний показ значною подією в кіномистецтві України.
Фільм створено на кіностудії “Контакт” на замовлення Громадського фонду Святого Андрія Первозванного.
На презентації будуть присутні Голова Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, Митрополит Київський і всієї України Блаженніший Володимир, мер Києва Олександр Омельченко, посол Грецької республіки в Україні, інші громадські та політичні діячі, відомі історики, письменники та богослови.
Автор сценарію – В. Дятлов, режисер – О. Каретник, оператор – Д. Санін, продюсер – Л. Гудков, у ролі Андрія Первозванного – народний артист України Ю. Муравицький (відомий як виконавець ролі Ярослава Мудрого в однойменному кінофільмі).

Довідки щодо акредитації за телефонами: 254-40-57, 290-23-42.

З повагою прес-секретар фонду Костянтин Бричук


 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру