ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
Пiдроздiли:  Кіпрська Православна Церква | 
Міжнародні новини

Міжнародні новини

07.12.2005. ЯКУТІЯ. Православні обговорюють моральний вигляд ЗМІ
З 6 по 7 грудня в столиці Якутії тривають Різдвяні читання, учасники яких обговорюють питання роботи з підростаючим поколінням, духовно-моральне й патріотичне виховання молоді, взаємодію на цьому поприщі Церкви, держави й суспільства.
    Читати далi   » » »
07.12.2005. ГРУЗІЯ. Відсвяткували «найвисокогірніше» весілля серед православних
Альпініст і телеоператор громадського телебачення Грузії Ніка Лебанідзе й піаністка Державної консерваторії Грузії Мака Гуледані відсвяткували найвисокогірніше в православному світі весілля. Вінчання молодих відбулося на схилі Мкінварцвері на висоті 4100 метрів над рівнем моря у церкві на честь Святої Трійці (відома гора Казбек — шоста за висотою вершина Кавказу).
    Читати далi   » » »
07.12.2005. ТАЙВАНЬ. На засіданні Президії релігійних лідерів світу обговорювалися проблеми «кризи святості»
Руську Православну Церкву представляв єпископ Віденський і Австрійський Іларіон — представник РПЦ при європейських міжнародних організаціях.
    Читати далi   » » »
07.12.2005. НИЖНІЙ НОВГОРОД. Відкрилася міжнародна православна виставка-ярмарок «Земля Серафима Саровського»
Сьогодні в Нижньому Новгороді відкрилася міжнародна православна виставка-ярмарок «Нижньогородський край — земля Серафима Саровського», на яку з Ярославського монастиря привезли чудотворну ікону Божої Матері «Толзьку».
    Читати далi   » » »
07.12.2005. США. Єпископ Зарайський Меркурій, керуючий Патріаршими приходами в США, відзначив день свого тезоіменитства
7 грудня (24 листопада за старим стилем), у день молитовного святкування пам’яті святого великомученика Меркурія, співробітники Представництва Руської Православної Церкви в США і священики Свято-Миколаївського Патріаршого собору в Нью-Йорку привітали керуючого Патріаршими приходами в США єпископа Зарайського Меркурія з Днем тезоіменитства.
    Читати далi   » » »
06.12.2005. БЕЛЬГІЯ. Конференція європейських церков стежитиме за дотриманням прав православної більшості РФ та України
На минулих вихідних у Брюсселі відбулося засідання групи з прав людини Конференції європейських церков. На засідання обговорювалася доповідь держдепартаменту США про релігійну свободу в Росії, яка містила закиди Руській Православній Церкві з приводу спроб введення у шкільну освіту культурологічного предмету «Основи православної віри».
    Читати далi   » » »
06.12.2005. МОСКВА. Святійший Патріарх Олексій нагороджений премію «Людина року»
Російський біографічний інститут назвав лауреатів національної премії «Людина року-2005». У номінації «Релігія» лауреатом премії став Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Олексій II. Церемонія нагородження відбудеться сьогодні в Залі церковних соборів храму Христа Спасителя.
    Читати далi   » » »
06.12.2005. САНКТ-ПЕТЕРБУРГ. «Північна столиця» святкує день свого небесного заступника
Сьогодні «північна столиця» Росії святкує день свого небесного заступника — святого благовірного князя Олександра Hевського. Святкування розпочалося з Божественної літургії у Свято-Троїцькому соборі Олександро-Hевської лаври. Літургію очолив митрополит Санкт-Петербурзький і Ладозьким Володимир.
    Читати далi   » » »
06.12.2005. ПАР. В Йоганнесбурзі відбулася міжнародна православна конференція
З 1 по 4 грудня 2005 року в Йоганнесбурзі (ПАР) відбувалася міжнародна конференція «Православ’я перед глибокими соціальними й економічними проблемами Африки. Внесок монотеїстичних релігій у їхнє вирішення».
    Читати далi   » » »
06.12.2005. ЕСТОНІЯ. У Таллінні відбувся Собор Естонської Православної Церкви
1 грудня в Таллінні відбувся черговий Собор Естонської Православної Церкви (Московського Патріархату) під головуванням митрополита Талліннського і всієї Естонії Корнилія. У роботі Собору взяли участь 47 священнослужителів і 20 мирян — представників приходів. Засіданню Собору передувала Божественна літургія.
    Читати далi   » » »
06.12.2005. ЄКАТЕРИНБУРГ. Тюремне радіо жіночого слідчого ізолятора почало транслювати православні передачі
Тюремне радіо жіночого слідчого ізолятора в Єкатеринбурзі почало транслювати православні передачі. Радіобесіди веде помічниця одного зі священиків Клавдія Ващук.
    Читати далi   » » »
05.12.2005. ВОЛОДИМИР. День пам’яті небесного заступника російського воїнства відбудеться на місці його першого поховання
6 грудня у монастирі на честь Різдва Пресвятої Богородиці міста Володимира відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті святого князя Олександра Невського.
    Читати далi   » » »
05.12.2005. США. У Нью-Йорку відбувся семінар «Розвінчуючи нетерпимість»
У Нью-Йорку в штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй відбувся семінар «Розвінчуючи нетерпимість». Експерти, представники неурядових організацій та ЗМІ, які зібралися на семінарі, обговорили тему запобігання геноциду, подолання його трагічних наслідків, а також ролі ООН і громадянського суспільства в протистоянні цьому виду злочинів. У семінарі взяв участь представник Всесвітнього Руського Народного Собору при ООН священик Олександр Абрамов.
    Читати далi   » » »
05.12.2005. МОСКВА. Привітати Великий симфонічний оркестр з 75-літнім ювілеєм прийшли сестри милосердя зі Свято-Димитріївського сестринства, піклувальником якого є голова оркестру
Великому симфонічному оркестру імені П.Чайковського виповнилося 75 років. Понад 30 років цим оркестром керує народний артист СРСР Володимир Федосєєв, член Піклувальної ради Свято-Димитріївського сестринства. Привітати оркестр разом з протоієреєм Аркадієм Шатовим прийшли сестри милосердя, які зачитали привітання Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Олексія II.
    Читати далi   » » »
05.12.2005. МОСКВА. Бригада рятівників з православної служби «Милосердя» святкує свою річницю
У Москві в храмі в ім’я святого благовірного царевича Димитрія було відслужено молебень з приводу річниці створення православної служби «Милосердя» — Бригади для порятунку людей, які замерзають на вулиці.
    Читати далi   » » »
05.12.2005. США. Відбулося засідання єпископської Ради
1 грудня у Сполучених Штатах у храмі в ім’я святого предтечі Іоанна (м. Сингак, штат Нью-Джерсі) під головуванням управляючого Патріаршими приходами в США єпископа Зарайського Меркурія відбулося чергове засідання єпископської Ради.
    Читати далi   » » »
02.12.2005. МОСКВА. У Благовіщенському соборі Московського Кремля виявлено унікальні фрески XV століття
Сенсаційну знахідку виявлено в центрі Москви: у Благовіщенському соборі Кремля під ногами протягом багатьох століть знаходилися унікальні фрески XV століття. Під час ремонтних робіт робітники випадково наштовхнулися на великі білі камені з ледь помітними малюнками. Безформно покладені й залиті розчином, вони виглядали як монолітна кладка, а не груда каміння.
    Читати далi   » » »
02.12.2005. ГРЕЦІЯ. На Афоні освячено ікони й подарунки для дітей з вадами зору
Цього тижня зі Святої гори Афон до Санкт-Петербургу повернулася ікона святого цілителя Пантелеймона, призначена для сліпих і слабкозрячих дітей дитячого садочка №53. Особливість цієї ікони полягає в тому, що її «бачать» сліпі діти.
    Читати далi   » » »
02.12.2005. НИЖНІЙ НОВГОРОД. Сайт Нижньогородської єпархії допоміг міській психіатричній лікарні
Офіційний сайт Нижньогородської єпархії (www.nne.ru) допоміг зібрати кошти для міської клінічної психіатричної лікарні №1. Навесні цього року завідувач денним стаціонаром Ян Голанд звернувся до православної громадськості через інтернет-видання з проханням про допомогу в ремонті.
    Читати далi   » » »
02.12.2005. ІТАЛІЯ. З’явилося друком двомовне видання роману Ф.Достоєвського «Брати Карамазови»
У четвер у міланському театрі «Дель Верме» відбувся незвичайний вечір, присвячений російській літературі. Видатні діячі італійської культури й громадської думки обговорювали новинку популярного видавництва «Бомпіані» — двотомне видання роману Федора Достоєвського «Брати Карамазови» з паралельними текстами російською й італійською мовами (переклад Армандо Торно). Публікація стала визначною подією в культурному житті Італії.
    Читати далi   » » »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру