ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
Пiдроздiли:  Кіпрська Православна Церква | 
Міжнародні новини

Міжнародні новини

25.02.2004. МОСКВА. Завершився семимісячний Хресний хід з чесними мощами Великої княгині Єлизавети та інокині Варвари
Поверненням до Москви завершилася перша спільна програма Руської Православної Церкви та Руської Православної Церкви Закордоном — семимісячний Хресний хід з останками святих Єлизавети та Варвари країнами СНД та Балтії.
    Читати далi   » » »
24.02.2005. МІНСЬК. Більше 1000 представників хорових колективів зібралися на Міжнародний фестиваль православних піснеспівів
Міжнародний фестиваль православних піснеспівів розпочався сьогодні у білоруській столиці.
    Читати далi   » » »
23.02.2005. МОСКВА. Святіший Патріарх Олексій ІІ відсвяткував День народження
23 лютого, у День свого народження, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Олексій ІІ звершив Божественну літургію у домовій церкві на честь Володимирської ікони Божої Матері у Патріаршій резиденції.
    Читати далi   » » »
23.06.05. НІКОСІЯ. У монастирі святого апостола Варнави на окупованій турками частині Кіпру вперше за 31 рік відбулося богослужіння
Здавна щороку 11 червня біля стін стародавнього монастиря проходив ярмарок, проте після подій 1974 року ця традиція перервалася. Подібно до усіх церков і монастирів, що знаходяться на окупованій території, монастир св. апостола Варнави був безжально розграбований, а його святині продані за кордон.
    Читати далi   » » »
23.06.05. МУРМАНСЬК. Новий молодіжний храм покликаний допомогти дітям та підліткам у важких життєвих ситуаціях
Мурманська єпархія Руської Православної Церкви за допомогою благодійників придбала недобудовану будівлю церкви адвентистів сьомого дня. Там після ремонту планують створити цілий православний молодіжний комплекс.
    Читати далi   » » »
08.07.2005. АФОН-МОСКВА. З Афона для поклоніння будуть доставлені Святі мощі Георгія Побідоносця
Віце-губернатор Московської області Олексій Пантєлєєв провів нараду з питань організаційної підготовки перебування святих мощей Георгія Побідоносця в межах Московської єпархії. Перебування святих мощей великомученика Георгія Победоносца в межах Підмосков’я відбуватиметься вперше.

Святий великомученик Георгій – один із найшанобливіших святих Руської Православної Церкви. Відмовившись зректися Христа на догоду язичницьким віруванням Римського імператора Діоклетіана, Георгій зазнав безліч страждань від нього. Але жодні муки не могли зламати волі воїна Христова — кожного разу після чергових катувань Господь зціляв Георгія, і багато людей, побачивши таке чудо, приймали християнство. Врешті-решт, Діоклетіан наказав відрубати святому голову. Так, 303 року, в Никомідії, св. Георгій прийняв мученицьку кончину. Великомученик Георгій – покровитель христолюбивого воїнства, скотарства і захисник від хижих звірів. Зображення Георгія Побідоносця на коні символізує перемогу над дияволом – “стародавнім змієм” (Откр. 12:3, 20:2). Його зображення було включене до стародавнього гербу міста Москви.

Ініціатива привезти святі мощі Георгія Побідоносця до Московської області зі Святої Гори Афон належить главі Одінцовського району Олександру Гладишеву. До того ж саме в Одінцові ведеться будівництво храму на честь св. великомученика Георгія Побідоносця. Тому першим містом Підмосков’я, куди прибуде ковчег з мощами св. Георгія, стане Одінцово, а саме –Гребневська церква.

Перебування мощей на території Московської області триватиме протягом місяця: з 22 серпня по 22 вересня. За цей час ковчег з мощами побуває в дев’яти храмах, розташованих на території області, зокрема – в Троїцькому соборі в Подольську. Супроводжувати святі мощі великомученика Георгія Победоносця з Афона до Росії за традицією будуть чотири афонські ченці.

www.mosreg.ru
28.07.2005. ВЛАДИВОСТОК. Мощі святого великомученика Георгія Переможця будуть доставлені з Данилова монастиря до Владивостока
У зв’язку зі святкуванням 60-річчя закінчення Другої світової війни і встановлення миру в Тихоокеанському регіоні, за пропозицією архієпископа Хабаровського і Приамурського Марка в серпні цього року намічене принесення ковчега з часткою мощей небесного покровителя воїнства святого великомученика Георгія Переможця зі Свято-Данилова монастиря Москви до далекосхідних регіонів. Планується відвідання Південно-Сахалінської, Владивостокської і Хабаровської єпархій.
    Читати далi   » » »
15.08.2005. ВЕЛИКИЙ НОВГОРОД. Археологи встановили місце розташування дружинників святої рівноапостольної княгині Ольги
У так званому Малишевському городищі неподалік від селища Любитіно Hовгородської області завершилися літні археологічні розкопки. Головним підсумком археологічного сезону є встановлення місця дислокації бойових дружин великої княгині Ольги.
    Читати далi   » » »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру