ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
Пiдроздiли:  Кіпрська Православна Церква | 
Міжнародні новини

Міжнародні новини

01.04.2005. МОСКВА. Відтепер студенти-міжнародники проходитимуть практику в церковних установах
Відділ зовнішніх церковних зв’язків Руської Православної Церкви і Московський державний інститут міжнародних відносин днями підписали угоду про співпрацю. Документ, зокрема, передбачає розширення бази для підготовки працівників закордонних установ РПЦ.
    Читати далi   » » »
31.03.2005. УЛЬЯНІВСЬК. Обласне керівництво вирішило припинити будівництво кафедрального собору на центральній площі міста
В Ульяновську на площі Леніна не будуватимуть кафедрального Свято-Троїцького собору. Таке рішення прийняв губернатор Ульяновської області Сергій Морозов на підставі висновків комісії, що з 21 березня вивчала наслідки розпочатого місяць тому будівництва.
    Читати далi   » » »
31.03.2005. БАРНАУЛ. Відбулися перші дитячі Свято-Макаріївські читання
З благословення єпископа Барнаульського і Алтайського Максима, у краї вирішено проводити щорічні дитячі Свято-Макаріївські читання. Ініціаторами виступили вчителя недільних шкіл і слухачі Основ православної культури Рубцовського благочиння.
    Читати далi   » » »
29.03.2005. НИЖНІЙ НОВГОРОД. Міський суд зупинив будівництво торгівельного центру на місці зруйнованого православного храму
Арбітражний суд Нижегородської області видав компанії «Старт-Лад» виконавчий лист на припинення робіт зі зведення торгівельного центру на місці храму Казанської ікони Божої Матері, зруйнованого більшовиками в 1930-х роках минулого століття. Такого рішення домоглася обласна прокуратура, що подала позов.
    Читати далi   » » »
29.03.2005. БЄЛГРАД. Уряд Косово і Сербська Православна Церква підписали договір про відновлення православних храмів краю
Патріарх Сербської Православної Церкви Павел і Міністр культури уряду Косово і Метохії Астріт Харачія підписали угоду про відновлення православних церков, зруйнованих під час акцій насильства албанців у березні минулого року.
    Читати далi   » » »
29.03.2005. МОСКВА. Відбувся Круглий стіл «Церква і стражденна особистість. Проблеми розвитку наркологічної допомоги в Росії»
Круглий стіл «Церква і стражденна особистість. Проблеми розвитку наркологічної допомоги в Росії» відбувся 28 березня у Москві в приміщенні Дитячо-підліткового наркологічного комплексу «Квартал».
    Читати далi   » » »
29.03.2005. АФІНИ-МОСКВА. До Росії вперше прибули мощі преподобного Олексія, чоловіка Божого
Ввечері 28 березня до Новоспаського монастиря Москви з Греції прибули мощі (чесна глава) одного з найшанованіших православних святих — преподобного Олексія, чоловіка Божого.
    Читати далi   » » »
29.03.2005. МІНСЬК-ГРОДНО. Триває Всебілоруський Хресний хід «Церква та армія»
26 березня учасники Всебілоруського Хресного ходу «Церква та армія», присвяченого 60-річчю перемоги у Великій Вітчизняній війні, прибули до міста Гродно.
    Читати далi   » » »
29.03.2005. ГАВАНА. На Кубі постане перший православний храм
27 березня на місці майбутнього першого на Кубі храму Руської Православної Церкви було звершено Божественну літургію за участю акредитованих у Гавані дипломатів, а також місцевих парафіян.
    Читати далi   » » »
24.03.2005. ВАТИКАН-ЄРУСАЛИМ. Міжрелігійна група велосипедистів доїхала з Ватикану до Єрусалима
Група з десяти християн й іудеїв, яка виїхала три тижні тому з Риму, дісталася до фінішу свого паломництва - Сіни плачу в Єрусалимі.
    Читати далi   » » »
24.03.2005. ІРКУТСЬК. Інваліди-колясочники повторили шлях святителя Інокентія Іркутського
Цей подвиг здійснили троє спортсменів-колясочників, подолавши близько 50 км по Байкальському льоду, а потім близько 90 км автостопом до Посольска й далі до Селенгинська, повідомляє прес-служба Іркутської єпархії. Таким чином вони повторили шлях святителя Інокентія Іркутського. Це спортивне паломництво приурочене 200-літтю знаходження його мощей.
    Читати далi   » » »
24.03.2005. МОСКВА. Руська Православна Церква засудила випуск скінхедських шкільних зошитів
Ієрархи Руської Православної Церкви засудили факт випуску зошитів із зображенням скінхедів. "Добре, що цей скандальний випадок помітили, і сподіваємося, що тепер влада, суспільство, педагоги зроблять все, щоб не допустити їхньої появи в школі", — зазначив заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків протоієрей Всеволод Чаплін, передає ІТАР-ТАРС.
    Читати далi   » » »
24.03.2005. БОГОТА. Представники Єпископальної конференції Перу виступили проти сповіді через мережу Інтернет
Єпископальна конференція Перу попередила віруючих, що Католицька церква не визнає сповіді через мережу Інтернет. У розповсюдженій спеціальній заяві вказується, що для відпущення гріхів необхідно фізична присутність людини, яка сповідається й священика.
    Читати далi   » » »
24.03.2005. МОСКВА. Відкрилася церковно-суспільна конференція, присвячена 60-річчю Великої Перемоги
24 березня у московському готельному комплексі «Данилівський», відкрилася церковно-суспільна конференція «"За други своя": Руська Православна Церква й Велика Вітчизняна війна», присвячена 60-річчю Великої Перемоги. Перед початком конференції в Троїцкому соборі Свято-Данилового монастиря було відправлено панахиду по полеглих захисниках Батьківщини.
    Читати далi   » » »
23.03.2005. ВАШИНГТОН. У США католицькі єпископи почали кампанію за заборону страти
Католицькі єпископи США почали акцію, спрямовану на заборону застосування вищої міри покарання - страти. Як доказ, духівництво представило статистичну інформацію, що ясно показує, що за останні роки число прихильників страти серед католиків істотно знизилося й ледь дотягає до 50%, повідомляє "Рейтер".
    Читати далi   » » »
23.03.2005. ВЛАДИВОСТОК. «Тоталітарні секти руйнують психіку здоров’я людини», — заявляють православні лікарі Владивостока
Актуальним проблемам впливу тоталітарних сект на психічне здоров'я людини буде присвячене сьогодні засідання суспільства православних лікарів Владивостока. Крім того, будуть розглянуті сучасні реформи в медицині, повідомили прес-службу Владивостоцької єпархії.
    Читати далi   » » »
23.03.2005. ЛОНДОН. Лише близько половини англійців можуть дати відповідь на запитання: чому християни відзначають Великдень
Газета "Дейлі Телеграф" наводить результати опитування, згідно з якими лише 48 відсотків англійців інформовані про те, що у Великдень відзначають Воскресіння Христа.
    Читати далi   » » »
23.03.2005. МОСКВА. Кращі спектаклі російських театрів тепер можна подивитися в Інтернеті
У Росії стартував Інтернет-проект "Культу.Ru!", у рамках якого будуть транслюватися записи кращих театральних постановок.
    Читати далi   » » »
23.03.2005. МОСКВА. У Москву із Греції буде доставлено главу святого Олексія, чоловіка Божого
З 29 березня по 3 квітня в Новоспасском монастирі Москви перебуватимуть мощі одного з найшанованіших усім православним світом святих - преподобного Олексія, чоловіка Божого. З Греції до російської столиці буде доставлена чесна глава подвижника. Ця святиня постійно перебуває в заснованому 961 року монастирі "Велика Лавра" (місто Калаврита, півострів Пелопоннес).
    Читати далi   » » »
22.03.2005. МІНСЬК. Митрополит Мінський і Слуцький Філарет відзначив 70-річний ювілей
У Неділю Торжества Православ’я, 20 березня, у Свято-Духовому кафедральному соборі Мінська Патріарший Екзарх всієї Білорусі, Митрополит Мінський і Слуцький Філарет звершив Божественну літургію у співслужінні членів Священного Синоду Білоруської Православної церкви і духовенства мінської єпархії.
    Читати далi   » » »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру