ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
Пiдроздiли:  Кіпрська Православна Церква | 
Міжнародні новини

Міжнародні новини

02.08.2005. МОСКВА. Аудитори Рахункової палати Росії пожертвували 1 млн. рублів для православної гімназії й допомогли видати книгу про св. Йосипа піснописця
Один мільйон рублів, зібраний членами Експертно-консультативної ради при голові Рахункової палати, а також особисті пожертвування аудиторів передали нещодавно православній гімназії при церкві Різдва Богородиці у тверському селі Городня аудитори Рахункової палати Росії.
    Читати далi   » » »
02.08.2005. ВІТЕБСЬК. Проходить II Міжнародний молодіжний фестиваль «Небо слов’ян»
Під Вітебськом у таборі з символічною назвою «Дружба» проходить II Міжнародний молодіжний фестиваль «Небо слов’ян». У ньому бере участь молодь з Росії, Білорусі та України, яку зібрав Слов’янський молодіжний союз (СМС).
    Читати далi   » » »
02.08.2005. ТБІЛІСІ (ГРУЗІЯ). У рідному місті Сталіна розпочалося будівництво духовного училища
Цими днями єпископ Самтависький і Горійський Андрій (Гвазава) підписав із грузинською фірмою «Будівельник – 2004» договір, згідно з яким у місті Горі, де народився Йосип Сталін, на території стародавньої духовної семінарії, заснованої останнім грузинським царем Георгієм XII (1798-1800), буде зведено будинок духовного училища. Будівництво буде здійснюватися за рахунок пожертв приватних осіб і громадських організацій.
    Читати далi   » » »
02.08.2005.ЧЕБОКСАРИ. Президент Путін виділив гроші на реставрацію Введенського собору в Чебоксарах
Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав розпорядження про виділення Роскультурі в III кварталі 2005 року з резервного фонду президента 4,2 мільйонів рублів для проведення робіт по ремонту і реставрації Введенського собору (м. Чебоксари).
    Читати далi   » » »
02.08.2005. СУПРАСЛЬ (ПОЛЬЩА). Рішенням місцевої влади Супрасльському Благовіщенському монастирю передано давні печери
Супрасльська ікона Божої Матері
Супрасльська ікона Божої Матері
У печерах поховані ченці – засновники монастиря, що входив до складу Київської митрополії. Ще раніше, у 1996 році, рішенням Ради Міністрів Польщі на прохання Православної церкви монастирю було повернено його будівлі.
    Читати далi   » » »
01.08.2005. САНКТ-ПЕТЕРБУРГ. Замість пам’ятника Леніну на Соборній площі Пушкіна буде побудований православний храм
Hа місці пам’ятника Леніну на Соборній площі Пушкіна (передмістя Петербургу) може бути побудований православний храм. Пам’ятник вождю пролетаріату, зруйнований вандалами в квітні 2004 року, буде відреставрований і встановлений на новому історичному місці, де в 1895 році відбулися збори спілки боротьби за звільнення робочого класу.
    Читати далi   » » »
01.08.2005. ЧОРНОГОРІЯ. Доля православного храму, одного разу вже зруйнованого турками, може знов повторитися
Митрополит Чорногорський Амфілохий збирається освятити цієї неділі на горі Румія церкву Святої Трійці, яку розпорядилися знести чорногорські власті.
    Читати далi   » » »
01.08.2005. ЯРОСЛАВЛЬ. Святійший Патріарх Алексій II освятив храм, побудований на місці будинку батьків Сергія Радонежського
Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Алексій II освятив відновлений Троїцький собор Троїце-Сергиєва Варницького монастиря в Ростові Великому (Ярославська область).
    Читати далi   » » »
01.08.2005. НИЖНІЙ НОВГОРОД. Замість втраченого в 1920-х роках дзвону монастир преподобного Макарія Жовтоводського знайшов новий шеститонний дзвін
Шеститонний дзвін освятив єпископ Нижегородській і Арзамаський Георгій (Данілов) для Макарівського Свято-Троїцького монастиря, відродженого до 570-річчя кончини його засновника преподобного Макарія Жовтоводського і Унженського Чудотворця, дні пам’яті якого святкуватимуться 5-7 серпня.
    Читати далi   » » »
01.08.2005. МОСКВА. Фонд Андрія Первозванного передасть в дар Валаамському монастирю шістнадцятитонний дзвін «Апостол Андрій»
19 серпня, в день Преоброження Господнього, в престольне свято Спасо-Преображенського Валаамського монастиря, в дар обителі буде переданий великий 16-тонний дзвін «Апостол Андрій».
    Читати далi   » » »
29.07.05. САРОВ. До 300-річчя Саровськой пустелі в Сарові відновлять печерний храм
У місті Сарові Нижегородської області до 300-річчя Саровськой пустелі, що святкуватиметься у 2006 році, планується відновити печерний храм.
    Читати далi   » » »
29.07.05. НИЖЕГОРОДСЬКА ОБЛАСТЬ. Дивеєво готове до прийому паломників
З 31 липня по 1 серпня у Дивеєві відбудуться святкові заходи, присвячені дню пам’яті преподобного Серафима Саровського. В Дівєєво відбулося виїзне засідання штабу з підготовки заходів, присвячених преподобному Серафіму Саровському.
    Читати далi   » » »
29.07.05. МОСКВА. В Рубльово з’явиться храм на честь ікони Божої Матері «Нев’янучий Цвіт»
Храм ікони Божої Матері «Нев’янучий Цвіт», що в селищі Рубльово на заході Москви, буде побудований в найближчі п’ять років.
    Читати далi   » » »
29.07.2005. МОСКВА. До ювілею Куликовскої битви Центробанк випустить срібні монети із зображенням святого князя Дмитрія Донського
Національний Банк Росії 3 серпня випускає в обіг пам’ятні срібні монети, присвячені 625-річчю Куликовскої битви, вартістю 3, 25 і 100 рублів. Монети виготовлені зі сплаву 925-й проби.
    Читати далi   » » »
29.07.2005. ЄРУСАЛИМ. Вибори нового Єрусалимського патріарха пройдуть 15 серпня
Вибори нового предстоятеля Єрусалимської Православної Церкви відбудуться в намічений строк, незважаючи на те, що ізраїльський уряд поки що не визнав офіційно відставку екс-патріарха.
    Читати далi   » » »
29.07.2005. ЛОНДОН. Учні англійських релігійних шкіл розумніше за своїх однолітків з державних навчальних закладів
Учні релігійних шкіл приблизно на рік випереджають у рівні розвитку своїх однолітків з державних навчальних закладів.
    Читати далi   » » »
28.07.2005. НИЖНІЙ НОВГОРОД. Арзамаський педінститут відкриває відділення теології
Відділення теології відкриється в Арзамаському державному педагогічному інституті (АДПІ) Ніжегородськой області цього року. Теологічне відділення в АГПІ буде заочним. Навчання проводитиметься безкоштовно, за рахунок федерального бюджету. Планується, що займатися із студентами будуть викладачі Ніжегородськой і Московської духовних семінарій.
    Читати далi   » » »
28.07.05. СЕРПУХІВ. Патріарх Алексій II очолить урочистості, присвячені Куліковській битві
28 липня Серпухів відзначає день народження князя Володимира Андрійовича Хороброго. Саме серпухівський засадний полк на чолі з Володимиром Хоробрим вирішив результат Куліковської битви, яка відбулася у вересні 1380 року.
    Читати далi   » » »
28.07.2005. ПЕНЗА. У Пензі Карл Маркс звільняє місце для кафедрального собору
Адміністрація Пензи ухвалила рішення про перенесення з центральної Радянської площі пам’ятника Карлу Марксу, щоб звільнити місце для відтворення на історичному місці Спаського кафедрального собору, зруйнованого більшовиками в 1934 році.
    Читати далi   » » »
28.07.2005. МОСКВА. Російські десантники відзначають день пам’яті свого небесного покровителя – святого рівноапостольного великого князя Володимира
28 липня Руська Православна Церква відзначає день пам’яті святого рівноапостольного великого князя Володимира – Хрестителя Русі. Князь Володимир вважається також небесним покровителем внутрішніх військ МВС Росії.
    Читати далi   » » »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру