ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
Пiдроздiли:  Кіпрська Православна Церква | 
Міжнародні новини

Міжнародні новини

08.08.2005. ТАМБОВ. Місцеві активісти розпочали відновлення Сухотинського жіночого монастиря.
Великий центр православної культури – Сухотинський жіночий монастир — почали відновлювати в лісах під Тамбовом місцеві жителі. Активісти мають наново звести комплекс будівель 300-літньої святині, зруйнованої в тридцятих роках минулого століття.
    Читати далi   » » »
08.08.2005.ТАТАРСТАН. У Казані діє православна «гаряча лінія»
Сварка, розлад у родині, втрата близької людини, раптова хвороба — відтепер, опинившись у нелегкій життєвій ситуації, будь-який житель Татарстану зможе одержати пораду священика. Причому для цього не обов’язково відразу йти до церкви, досить набрати номер першого православного телефону довіри, що нещодавно відкрився у республіці при казанському храмі преподобного Сергія Радонезького.
    Читати далi   » » »
05.08.2005.ЯРОСЛАВЛЬ. Губернатор області пропонує провести всеросійську акцію передачі Церкві ікон із музейних сховищ
Губернатор Ярославської області Анатолій Лисицин запропонував провести всеросійську акцію, метою якої є передача Руській Православній Церкві з музейних сховищ ікон та іншого церковного начиння, які не є великою цінністю для культурно-історичної спадщини Росії.
    Читати далi   » » »
05.08.2005.КАМЧАТКА. Віруючі Росії моляться за моряків затонулого батискафа
На Камчатці йдуть рятувальні роботи з підйому затонулого батискафа.

3 серпня в бухті Березовій в 75 кілометрах на південь від Петропавловська-Камчатського при проведенні планових тренувальних робіт затонув батискаф Тихоокеанського флоту. На борту військового батискафа довжиною 13,5 метра і висотою 5,7 метра перебувають 7 чоловік, з якими постійно підтримується зв’язок. Стан їхнього здоров’я поки що не викликає занепокоєння. Запасу повітря в батискафі вистачить ще на добу. Генштаб та сім’ї людей, які перебувають на борту, вже оповіщені про інцидент.
    Читати далi   » » »
05.08.2005.ЛЮБЛЯНА. У Словенії з успіхом відбулися гастролі одного з найкращих церковних хорів Росії
У Словенії з великим успіхом завершилися гастролі одного з найкращих церковних хорів Росії — хору Курської духовної семінарії. Вони пройшли з благословення Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Алексія II і за активного сприяння МЗС РФ.
    Читати далi   » » »
05.08.2005.ГРОЗНИЙ. У Чечні Фонд першого президента профінансує благоустірй православних кладовищ
Регіональний громадський фонд імені Героя Російської Федерації Ахмада Кадирова виступив учора з ініціативою профінансувати роботи з благоустрою всіх православних кладовищ, що перебувають на території Чеченської Республіки.
    Читати далi   » » »
05.08.2005.ЄКАТЕРИНБУРГ. Ув’язнені зіграють разом з професійними акторами в спектаклі про репресованого священика
Перші репетиції нової постановки «Отець Арсеній» проводить православний театр-лабораторія імені Михайла Чехова у виправній колонії № 2 Єкатеринбурга. Головний режисер і художній керівник театру — Наталя Мильченко.
    Читати далi   » » »
05.08.2005. МОСКВА-ЛОНДОН. Два роки з дня смерті митрополита Антонія Сурозького
4 серпня виповнилося два роки з дня смерті митрополита Сурозького Антонія. У храмі в ім’я святого мученика Іоанна Война в Москві, у якому митрополит Антоній так любив служити, коли приїжджав на батьківщину, після закінчення Божественної літургії відбулася панахида по владиці.
    Читати далi   » » »
04.08.2005.ЛОНДОН. Електронна версія знаменитого «Синайського Кодексу» з’явиться в Інтернеті
Манускрипти, що містять найстародавніший з відомих екземплярів Нового Заповіту, оцифровані і скоро з’являться в Інтернеті.
    Читати далi   » » »
04.08.2005. ПЕТРОЗАВОДСЬК. Престольне свято і футбол – сплетіння небесного і земного
У селі Вороб’ї на Великому Клименецькому острові, у музеї «Кижі», де нещодавно відбулося престольне свято каплиці святих мучеників Кирика та його матері Іулітти, склалася цікава традиція – після свята проводити футбольні матчі між командами навколишніх сіл.
    Читати далi   » » »
04.08.2005. ВІТЕБСЬК (БІЛОРУСЬ). За участю трьох єпархій Руської Православної Церкви створено Слов’янський молодіжний союз
У результаті роботи II Міжнародного молодіжного фестивалю «Небо слов’ян» у Вітебську здійснився один з його головних проектів – Слов’янський молодіжний союз.
    Читати далi   » » »
04.08.2005. НИКОСІЯ. На Кіпрі вшанували пам’ять першого президента острова архієпископа Макарія
Заупокійні богослужіння пам’яті першого президента незалежного Кіпру і предстоятеля Кіпрської Православної Церкви архієпископа Макарія (Макаріоса III) відбулися в минулі вихідні у всіх храмах Кіпру. Цей ієрарх, борець за незалежність острова помер 3 серпня 1977 року.
    Читати далi   » » »
04.08.2005.АБХАЗІЯ. Іркутський скульптор відновить куранти на дзвіниці Симоно-Кананітського монастиря
Реконструкцію курантів Симоно-Кананітського монастиря в Новому Афоні (Абхазія) планує провести скульптор Іркутська Карим Мухамадєєв, відомий як творець льодових містечок Іркутська. Ідея реконструкції виникла у нього під час відпочинку в Абхазії, неподалік від монастиря.
    Читати далi   » » »
04.08.2005. ІРКУТСЬК. Байкало-Амурською магістраллю почне курсувати потяг з вагоном-храмом
Східно-Сибірська залізниця – філіал ВАТ «РЗД», завершила будівництво пересувного вагона-храму. Пересувний храм був переобладнаний з двох звичайних вагонів. В одному з них буде храм, а в іншому знаходитимуться супроводжуючі його священнослужителі.
    Читати далi   » » »
03.08.2005.ОМСЬК. Знайдені мощі священномученика Сильвестра
Під час розкопок фундаменту Успенського кафедрального собору Омська було знайдене поховання священномученика Сильвестра (в миру Іустіна Львовича Ольшевського).
    Читати далi   » » »
03.08.2005. ЙОШКАР-ОЛА. У Марій Ел готуються до прославлення в лику святих священномученика Сергія Стрельникова
У республіці Марій Ел причислять до лику святих новомучеників та сповідників Руських настоятеля церкви Іоанна Предтечі села Оршанка протоієрея Сергія Стрельникова.
    Читати далi   » » »
03.08.2005. ВОЛОГДА. Православна молодіжна експедиція «Скарби російської Півночі»
З благословення архієпископа Костромського й Галицького Олександра, голови Відділу у справах молоді Руської Православної Церкви з 22 липня по 6 серпня в рамках молодіжної дослідницької програми «Отчий край» проходить традиційна літня експедиція Православного історико-культурного товариства «Скарби російської Півночі – 2» по маршруту Вологда – Кирилів – Білозерськ – Витегра – Каргопіль та їх околиці.
    Читати далi   » » »
03.08.2005. САРАНСЬК. МВС Мордовії та Саранська єпархія підписали угоду про співробітництво
Міністерство внутрішніх справ Мордовії та Саранська єпархія підписали угоду про співробітництво у сфері духовного виховання й зміцнення правопорядку. Документ про взаємодію підписали голова МВС РФ Сергій Неяскін і архієпископом Саранський та Мордовський Варсонофій.
    Читати далi   » » »
03.08.2005. МОСКВА. Свято святого Іллі Пророка — свого небесного покровителя — воїни-десантники урочисто відсвяткували на Червоній площі столиці
Більше тисячі чоловік зібралися 2 серпня на Червоній площі Москви, де відбувся урочистий молебень на честь пам’яті святого пророка Іллі. Святкування Іллі Пророка у Росії тепер збігатиметься з днем народження Військово-десантних військ (ВДВ), адже десантники вважають пророка своїм святим заступником.
    Читати далi   » » »
03.08.2005. ВЕЛИКИЙ НОВГОРОД. Під час розкопок знайдені фрагменти стародавніх храмів
У Великому Новгороді на території монастиря XII століття археологи знайшли залишки декількох стародавніх храмів.
    Читати далi   » » »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру