ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
Пiдроздiли:  Кіпрська Православна Церква | 
Міжнародні новини

Міжнародні новини

23.08.2005. МУРОМ. Розпочалося святкування Дня милосердя та благодійності
Всеросійське церковно-громадське свято День милосердя та благодійності, присвячене пам’яті святої праведної Іуліанії Лазаревської, відкрилося у Спасо-Преображенському монастирі Мурома.
    Читати далi   » » »
23.08.2005. МОСКВА. Інститут перекладу Біблії видав перший переклад Євангелія від Луки на белуджською мовою
Ідея перекладу Біблії на діалект белуджів, які проживають у Туркменістані, виникла в Інституті перекладу Біблії (ІПБ) ще 1990 року. Однак перші переклади були виконані лише через сім років. Наразі белуджською мовою переведено чотири Євангелія, Діяння апостолів і Одкровення Іоанна, але опубліковано поки що тільки Євангеліє від Луки, інші книги потребують редагування. Повноцінну роботу у проекті на сьогодні не дозволяє вести непроста ситуація, що склалася у Туркменістані.
    Читати далi   » » »
23.08.2005. НЬЮ-ЙОРК. У Джорданвілі відбудуться торжества, присвячені 75-літтю Троїцького монастиря
З благословення Митрополита Лавра, Первоієрарха Руської Православної Церкви за кордоном, у неділю, 4 вересня (напередодні американського державного свята Labor Day) у Троїцькому монастирі у Джорданвілі, штат Нью-Йорк, відбудеться всенародне вшанування пам’яті преподобного Іова, ігумена й чудотворця Почаївського, і торжества, присвячені 75-літтю Троїцької обителі, яку митрополит Анастасій (Грибановський) називав «Закордонною Лаврою» і «духовною фортецею».
    Читати далi   » » »
23.08.2005.МОСКВА. РПЦ готова використовувати досвід організаторів Всесвітньої зустрічі католицької молоді
Руська Православна Церква готова використовувати досвід організаторів Всесвітньої зустрічі католицької молоді. Про це заявив офіційний представник РПЦ у Германії Архієпископ Клинський Лонгин.
    Читати далi   » » »
23.08.2005. ПСКОВ. Триває відновлення церков, зруйнованих в роки революції
У Псковській області розпочато роботи з відбудови Володимирського собору, розташованого на Михайлівському кладовищі, який був зруйнований підчас Жовтневої революції.
    Читати далi   » » »
23.08.2005. АФІНИ. Обрано нового Патріарха Єрусалимського
У Єрусалимі в понеділок, 22 серпня, був обраний новий Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви. Усі 18 членів Священного Синоду одноголосно проголосували за кандидатуру архієпископа Фаворського Феофіла.
    Читати далi   » » »
22.08.2005. ПАРИЖ. На Міжнародному фестивалі сакральної музики відбувся «російський вечір»
У рамках XXVIII Міжнародного фестивалю сакральної музики, який щорічно проводиться на півдні Франції, відбувся вечір російської музики.
    Читати далi   » » »
22.08.2005. ПХЕНЬЯН. У столиці КНДР триває будівництво православного храму
Рішення про його зведення було прийнято лідером Північної Кореї Кім Чен Іром ще 2002 року, коли він відвідав Росію.
    Читати далi   » » »
22.08.2005. КІРОВСЬКА ОБЛАСТЬ. Планується відновлення Великорецьких святинь
Уряд Кіровської області планує виділити 4 млн. рублів на відновлення великорецьких святинь — пам’ятників архітектури, історії і природи в с. Великорецьке Юр’янського району, де більше 600 років тому відбулося явлення чудотворної ікони святителя Миколая Чудотворця.
    Читати далi   » » »
22.08.2005. ЯРОСЛАВЛЬ. Відбулися святкові торжества з нагоди заснування Толзького монастиря
Більше 5 тисяч віруючих зібралися в Ярославлі у неділю на святкування явлення Толзької ікони Божої Матері та річниці заснування Толзького Свято-Введенського монастиря.
    Читати далi   » » »
22.08.2005. ЙОРДАНІЯ. Знайдені руїни візантійського храму
Руїни стародавньої візантійської церкви були виявлені йорданськими археологами біля міста Карак на заході країни, у 118 км на південь від Аммана. Заслуга знахідки належить студентам університету Мута. Церква датується V-VI століттям нашої ери. Частина її стін збереглася надзвичайно добре.
    Читати далi   » » »
19.08.2005. МОСКВА. Храм Спаса Преображення на Болванівці відзначає 540 років від дня свого заснування
Сьогодні церква Спаса Преображення на Болванівці у своє престольне свято відзначає подвійний ювілей: 540-річчя заснування дерев’яного Спасо-Преображенського храму і 250-ліття зведення на його місці кам’яного храму.
    Читати далi   » » »
19.08.2005. ВАЛААМ. Преображення Господнє святкує Валаамська обитель
Сьогодні Предстоятель Руської Православної Церкви очолив святкування з нагоди престольного свята Валаамського монастиря, де він перебуває з пастирським візитом. Святіший Патріарх Алексій освятив відбудований верхній храм Спасо-Преображенського собору монастиря й поздоровив росіян зі святом. «Кожному з нас потрібно преобразити свою душу благодаттю молитви», — закликав Алексій II, оскільки молитва «єднає людину з Богом, оновлює її і надає сил пройти свій життєвий шлях».
    Читати далi   » » »
19.08.2005. ВАРШАВА. Преображення Господнє — престольне свято у головній православній святині Польщі
Сьогодні свято Преображення Господнє особливо урочисто святкують у однойменному монастирі на Святій горі Грабарці.
    Читати далi   » » »
19.08.2005. НИЖНІЙ НОВГОРОД. Кам’яний хрест пам’яті новомучеників нижегородських встановлять на острові, що служив місцем розстрілу
Молебень пам’яті розстріляних у 1918 році настоятеля Оранського монастиря архімандрита Августина, п’ятнадцяти ченців і настоятеля нижегородської церкви Казанської ікони Божої Матері Миколи Орловського відбувся в річницю їх страти на острові Мачульному.
    Читати далi   » » »
18.08.2005. ІНДІЯ. Найбільша в світі Біблія представлена на ярмарку
На міжнародному християнському книжковому ярмарку, що проходить у ці дні в індійському місті Ченай, представлена найбільша в світі Біблія. 3500-сторінкове видання тамільською мовою важить близько 7 кг. До цього ярмарку найбільшою Біблією у світі вважалося американське видання 1884 року.
    Читати далi   » » »
18.08.2005. КАЛУГА. Антимінс ХІХ столітят повернули церкві
Антимінс — священний плат жовтого шовку з ликами святих і вшитими частками мощей — у грудні 1882 року був подарований невідомою особою єпископу Калузькому і Боровському Володимиру. Наприкінці ХIХ століттяантимінс передали одному з храмів міста Серпейська Калузької губернії для богослужіння. Під час довоєнних гонінь на церкву святиню зберігав у своєму будинку псаломщик Мещовської церкви. У розпал репресій 1937 року його арештовали і незабаром розстріляли, а плат конфіскували.
    Читати далi   » » »
18.08.2005. НИЖНІЙ НОВГОРОД. За статистикою, близько половини ув’язнених жіночих колоній Нижегородської області після звільнення йдуть у монастир
Цьому сприяє програма дистанційного навчання ув’язнених Основам Православ’я, що здійснюється Нижегородською єпархією Руської Православної Церкви. Наразі єпархія опікується 19 колоніями, розташованими на території Волзького регіону. За кожною колонією закріплений священик, який сповідає ув’язнених і веде з ними просвітницькі бесіди.
    Читати далi   » » »
18.08.2005. КАЛІНІНГРАД. Усі релігійні структури об’єднаються проти наркоманії
Сьогодні в Управлінні наркоконтроля у Калінінградській області відбудеться зустріч із представниками основних конфесій, на якій обговорюватимуться проблеми поширення наркоманії в регіоні і способи її профілактики. Підсумком обговорення має стати підписання угоди, за якою всі релігійні структури об’єднаються в боротьбі за здоровий спосіб життя і спільними зусиллями намагатимуться протистояти поширенню наркоманії.
    Читати далi   » » »
18.08.2005. ВЕЛИКОБРИТАНІЯ. Зйомки фільму «Код да Вінчі» супроводжуються протестами
Католицька черниця провела 12 годин у молитвах під стінами собору Лінкольна на знак протесту проти зйомок фільму за книгою Дена Брауна «Код да Вінчі».
    Читати далi   » » »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру