ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
Пiдроздiли:  Кіпрська Православна Церква | 
Міжнародні новини

Міжнародні новини

29.08.2005. МУРОМ. Буде відтворено легендарне село Карачарово
У Муромі збираються відтворити древнє село Карачарово. Найвідоміший його житель – легендарний герой Ілля Муромець – прославив не лише рідне місто, але й всю Росію.
    Читати далi   » » »
29.08.2005. ЯРОСЛАВЛЬ. Для церкви в Бутові, побудованої на згадку про жертви репресій, відлито тритонний дзвін
У Ярославській області відлито дзвін вагою три тонни для нового храму Новомучеників і сповідників Російських. Дзвін із зображенням Спасителя, Миколая Чудотворця й святителя Тихона відлито у Тутаєві на дзвоноливарному заводі Миколи Шувалова, знаменитого майстра, який 1990 року відродив традиції виробництва дзвонів за технологією Миколи Оловянишнікова.
    Читати далi   » » »
29.08.2005. ВОЛОГДА. Монастир на острові Спас-Кам’яний відзначив своє 745-ліття
Hа острові Спас-Кам’яний у Кубенському озері Вологодської області силами ентузіастів ведуться відновлювальні роботи у розташованому тут монастирі. Його 745-ліття на острові відзначили відкриттям у п’ятницю музею, у якому представлені збережений православний хрест із дзвіниці та різноманітні предмети церковного вжитку, знайдені під час археологічних розкопок.
    Читати далi   » » »
26.08.2005. БІЛОРУСЬ. Митрополит Філарет відслужив літургію на честь Мінської ікони Божої Матері
Сьогодні Православна Церква в Бєлорусії вшановує Мінську ікону Божої Матері. Святкову Божествену літургію у Мінському кафедральному соборі на честь Святого Духа відслужив Митрополит Мінський і Слуцький Філарет (Вахромєєв), Патріарший екзарх усієї Білорусіі. Навколо храму пройшов хресний хід, у якому взяли участь численні парафіяни, гості з інших єпархій і представники духовенства.
    Читати далi   » » »
26.08.2005. МОСКВА. Сергій Жаров: повернення до Росії через 86 років
Важливою подією російської музичної культури стало повернення на батьківщину найвідомішого емігрантського хору, що ввійшов в історію як Хор донських козаків Сергія Жарова.
    Читати далi   » » »
26.08.2005. НІКОСІЯ. Кикський монастир надасть матеріальну допомогу кіпрським дітям, чиї батьки загинули у двох недавніх катастрофах
Настоятель Кикського монастиря на Кіпрі єпископ Никифор оголосив, що монастир надасть підтримку всім неповнолітнім дітям, чиї батьки загинули у двох останніх катастрофах, що сколихнули Кіпр: в авіакатастрофі «Боїнга-737» під Афінами й у дорожній аварії в Єгипті. Монастир щорічно буде жертвувати 2 500 фунтів кожній дитині до її повноліття. Також, на думку єпископа, церква має допомогти тим родичам, які взяли на себе виховання осиротілих дітей.
    Читати далi   » » »
26.08.2005. СТАВРОПОЛЬ. Рідні та близькі загиблих у Беслані підтримали ідею створення меморіального храму на місці трагедії
Рідні та близькі жертв теракту в Беслані підтримали ідею створення меморіального храму на місці школи, де загинуло більше 300 дітей і дорослих. У переддень річниці трагедії в Беслані єпископ Ставропольський і Владикавказький Феофан обговорив проект будівництва храму з головою Північної Осетії Таймуразом Мамсуровим.
    Читати далi   » » »
26.08.2005. ТБІЛІСІ. У Грузії видається фотозбірка пам’яток стародавнього зодчества
У Грузії за підтримки Німеччини створюється восьмитомна фотозбірка пам’яток стародавнього зодчества. Уже видано шостий том фотодокументів з їхнім описом грузинською та англійською мовою.
    Читати далi   » » »
26.08.05. СЕРГІЄВ ПОСАД. «Цар-дзвін» зазвучить з новою силою
Сьогоді сотні православних віруючих зібралися в обителі, щоб першими почути благовіст найзнаменітішого свого дзвона — у Троїце-Сергієвій Лаврі зазвучав сімдесятидвотонний «Цар-дзвін». Як запевняють фахівці, зазвучав ще красивіше та могутніше завдяки новому язику, встановленому на першому ярусі дзвіниці.
    Читати далi   » » »
26.08.2005. НЬЮ-ЙОРК. У Манхеттені відкриється Пушкинська школа
Група молодих матерів, що живуть на Манхеттені, зіштовхнувшись з проблемою виховання дітей в еміграції, вирішили самі подбати про багатогранний розвиток своїх чад.
Щоб відволікти підростаюче покоління від екранів телевізорів і передати йому свою любов і знання, емігрантки з Росії на чолі з викладачем і завучем початкової школи Мариною Квітко створили у Манхеттені школу Пушкіна.
    Читати далi   » » »
25.08.2005. МОСКВА. У вересні у продажу з’явиться унікальний електронний довідник «Подорож Біблією»
Незабаром Російське Біблійне Товариство випустить у продаж унікальний електронний довідник «Подорож Біблією», до складу якого увійдуть:
    Читати далi   » » »
25.08.2005. ПСКОВ. Три роки тому помер протоієрей Микола Гур’янов
Учора Руська Православна Церква відзначила третю річницю від дня кончини протоієрея Миколи Гур’янова – знаменитого старця з острова Заліт.
    Читати далi   » » »
25.08.2005. ВОЛОДИМИРСЬКА ОБЛАСТЬ. Список з Моздоцької ікони Божої Матері завершив іконописець з Володимирської області
Список з Моздоцької ікони Божої Матері для жителів Беслану і Моздока сьогодні закінчив іконописець Михайло Осипенко. Сьогодні ж у Покровському соборі міста відбулося й освячення ікони.
    Читати далi   » » »
25.08.2005. КАРЕЛІЯ. Завершено реставрацію унікальної пам’ятки XVII століття
Завершено реставрацію пам’ятки допетровської доби – унікальної церкви Петра і Павла, що розташована в селі Вирма Біломорського району Карелії.
    Читати далi   » » »
25.08.2005. БЄЛГРАД. Сили КФОР продемонстрували свою готовність захистити православні святині в Косово
На військовому аеродромі «Аміко» поблизу косовського міста Джаковиця військовослужбовці італійського, американського, німецького і французького контингентів КФОР провели у вівторок, 23 серпня, спільні показові навчання. Мета навчань полягала в тому, щоб продемонструвати здатність дислокованих у Косово багатонаціональних сил захистити православні церкви й монастирі від можливих нападів з боку екстремістів (лише під час березневого нападу 2003 року було зруйновано більше 30 православних храмів).
    Читати далi   » » »
24.08.2005. ПЕРМЬ. У найдавнішому місті області Чердині закладено каплицю в пам’ять про його захисників від набігу кочовиків
У найдавнішому російському місті пермського краю Чердині закладено каплицю в пам’ять про 85 православних воїнів, які загинули у XVI столітті, захищаючи місцевість від ногайских татар. Церемонія встановлення уставного каменю відбулася в день пам’яті захисників землі Чердинської 20 серпня, організатором якого виступило управління культури Чердинського району.
    Читати далi   » » »
24.08.2005. АФІНИ. Влада Греції виділила 95 тисяч євро на реставрацію храму святителя Миколая в Каїрі
Один з найдавніших храмів Олександрійської Православної Церкви храм святителя Миколая в Каїрі буде відреставровано за фінансової підтримки парламенту Греції.
    Читати далi   » » »
24.08.2005. РИМ. Тривають зйомки фільму про перших християн «Паломництво до Вічного міста»
В історичних місцях Рима, пов’язаних із проповідницькою місією апостолів Петра і Павла, велися зйомки художньо-документального п’ятисерійного фільму «Паломництво до Вічного міста»: перший тат другий фільми — про життя та діяльність апостолів Петра і Павла, третій — про християн-мучеників, четвертий фільм присвячений жінкам-християнкам Рима, заключна частина оповідає про імператора Костянтина та його матір царицю Єлену.
    Читати далi   » » »
24.08.2005. САРАНСЬК. Представники 16 молодіжних організацій Мордовії вимагають заборонити в республіці діяльність секти «Свідки Єгови»
Молодіжні організації Мордовії провели у Саранську багатолюдну акцію з вимогою заборонити в Мордовії діяльність тоталітарної секти «Свідки Єгови».
    Читати далi   » » »
24.08.2005. ЯРОСЛАВЛЬ. Байкери проїхали хресним ходом
У Ярославлі відбувся незвичайний хресний хід — у ньому взяли участь місцеві байкери. Хресний хід на мотоциклах був організований на честь православної святині — Толзької ікони Божої Матері.
    Читати далi   » » »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру