ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
Пiдроздiли:  Кіпрська Православна Церква | 
Міжнародні новини

Міжнародні новини

20.12.2005. БЕЛЬГІЯ. Відбулася зустріч ієрархів Сербської Православної Церкви з представниками християнських церков при ЄС
Минулого тижня в Брюсселі відбулася зустріч ієрархів Сербської Православної Церкви з представниками християнських церков при Європейському Союзі. Зустріч організовано міжнародним Фондом Конрада Аденауера в рамках візиту сербських релігійних діячів у Брюссель.
    Читати далi   » » »
20.12.2005. ТАТАРСТАН. Кряшени одержать своє Євангеліє
У Тихвинській церкві Казані 23 грудня відбудеться презентація першого видання перекладу Нового Заповіту на кряшенський діалект. Переклад під загальною редакцією настоятеля Тихвинської церкви Павла Павлова виконано творчим колективом казанських учених і педагогів.
    Читати далi   » » »
20.12.2005. КУРСЬК. Рильський Свято-Миколаївський монастир відзначив своє 500-ліття
У відомій православному світу обителі — Рильському Свято-Миколаївському монастирі в Курській області – вчора відбулися урочистості на честь його 500-ліття.
    Читати далi   » » »
19.12.2005. ФРАНЦІЯ. Християни Європи обговорили проблеми глобалізації
8-9 грудня 2005 року Комісія «Церква та суспільство» при Конференції Європейських Церков організувала зустріч, присвячену питанню глобалізації. Завданням зустрічі було продемонструвати свою позицію з цього питання напередодні асамблеї Всесвітньої Ради Церков, яка відбудеться у лютому 2006 року.
    Читати далi   » » »
19.12.2005. СОЧІ. У Сочі триває фотовиставка «Три Афони»
У виставковому залі парку культури й відпочинку «Рив’єра» у місті Сочі триває фотовиставка «Три Афони», мета якої — ознайомити глядачів зі Святою горою Афон у Греції, північним Афоном (острів Валаам) у Ладозькому озері й Новим Афоном, що в Абхазії.
    Читати далi   » » »
19.12.2005. СЕРБІЯ. Знаменитий монастир Девич відсвяткував день пам’яті святого Іоаникія Девицького
Минулого четверга знаменитий монастир Девич у Сербії відсвяткував день пам’яті свого небесного заступника Іоаникія Девицького. Святкову Божественну літургію цього дня у співслужінні з ієрархами Рашко-Призренської єпархії відслужив архієпископ Рашко-Призренський Артемій. Не дивлячись на небезпечні умови служіння у монастирі, в цей день там зібралося близько 300 віруючих, щоб згадати подвиги великого сербського святого Іоаникія Чудотворця. До них приєдналися сестри обителі, засновником якої є святий Іоаникій.
    Читати далi   » » »
19.12.2005. КУРСЬК. Відбулася прем’єра фільму «Музика і душа», присвяченого Георгію Свиридову
Урочистості, присвячені 90-літтю від дня народження видатного композитора сучасності Георгія Свиридова (1915–1998), розпочалися минулої п’ятниці в Курську з прем’єри документального фільму про маестро — «Музика і душа», знятого відомим режисером-документалістом Миколою Ряполовим.
    Читати далi   » » »
19.12.2005. МОСКВА. Російські ракетники відсвяткували день своєї небесної заступниці
Минулої суботи, 17 грудня, Ракетно-повітряні війська Росії відзначали день своєї небесної заступниці — великомучениці Варвари, мощі якої почивають у Володимирському соборі м. Києва.
    Читати далi   » » »
16.12.2005. ЕСТОНІЯ. Опубліковано тлумачний російсько-естонський Інтернет-словник православної лексики
Від початку роботи офіційної веб-сторінки Естонської Православної Церкви Московського Патріархату тривала підготовка до публікації «Православного російсько-естонського тлумачного словника» (див.0http://www.orthodox.ee/index.php?d=diction/dict). Сьогодні буде опубліковано його першу половину (від А до L естонського алфавіту, всього близько 200 словникових статей двома мовами). На початку 2006 року вийде друга частина словника, й надалі він буде доповнюватися.
    Читати далi   » » »
16.12.2005. ЧЕЧНЯ. У Наурському районі Чечні вперше за багато років відбулося православне богослужіння
Днями в Наурському районі Чечні в одному з нечисленних збережених православних храмів уперше за багато років відбулося богослужіння.
    Читати далi   » » »
16.12.2005. МОСКВА. Сьогодні виповнюється 90 років від дня народження видатного російського композитора Георгія Васильовича Свиридова
Сьогодні видатному російському композитору Георгію Васильовичу Свиридову виповнилося б 90 років. Він залишив у спадщину музику — сильну, потужну, як весняні паводки, музику, в якій оспівується руський характер і ніким не розгадана руська душа.
    Читати далi   » » »
16.12.2005. САМАРА. Відкривається перша молодіжна церква
Самарські студенти очікують відкриття православного храму на честь святої мучениці Тетяни при Самарському держуніверситеті. У вівторок на храм були підняті золоті куполи, освячені архієпископом Самарським і Сизранським Сергієм.
    Читати далi   » » »
14.12.2005. ЄКАТЕРИНБУРГ. У Храмі-на-крові відбулася «дитяча» Божественна літургія
З благословення архієпископа Єкатеринбурзького і Верхньотурського Вікентія в єкатеринбурзькому Храмі-на-крові відбулася «дитяча» Божественна літургія: в архієрейському богослужінні взяли участь діти з недільних шкіл багатьох парафій Єкатеринбурзької єпархії.
    Читати далi   » » »
14.12.2005. НИЖНІЙ НОВГОРОД. Аборти, евтаназія, самогубства — теми обговорення на круглому столі «Культура життя проти культури смерті»
У рамках VI православної виставки-ярмарку «Нижньогородський край — земля Серафима Саровського» пройшов круглий стіл «Культура життя проти культури смерті в XXI столітті», головним завданням якого було визначити, чому в Росії, незважаючи на те, що немає ані війни, ані революційних потрясінь, смертність перевищує народжуваність і населення Росії скорочується.
    Читати далi   » » »
14.12.2005. ІРАН. Настоятель храму в Тегерані визнаний гідним високої Патріаршої нагороди
За старанну місіонерську діяльність та у зв’язку з 20-літнім служінням у священному сані настоятель Микільського храму в Тегерані, ігумен Олександр (Заркешев) указом Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Олексія II визнаний гідним ордена святителя Інокентія, митрополита Московського (III ступеня).
    Читати далi   » » »
14.12.2005. МОСКВА. Перше зібрання всіх московських сестринств милосердя обговорювало насущні проблеми допомоги нужденним
У Москві, в приміщенні Першої міської лікарні відбулася конференція «Милосердя в сучасному світі», організована Комісією з церковно-соціальної діяльності при єпархіальній раді Москви спільно зі Свято-Димитріївською общиною сестер милосердя.
    Читати далi   » » »
14.12.2005. МОСКВА. Відкрився десятий Всеросійський фестиваль-семінар «Православ’я на телебаченні й радіомовленні»
Вчора у Москві відбулося урочисте відкриття Х Всеросійського фестивалю-семінару «Православ’я на телебаченні й радіомовленні». Відкриваючи фестиваль, голова Видавничої ради Руської Православної Церкви протоієрей Володимир Силов’єв зазначив, що «фільми й програми православних телестудій і продюсерських центрів стали затребуваними, вони виходять в ефір не лише на регіональних, але й на федеральних телеканалах, зростає їхній професійний рівень».
    Читати далi   » » »
13.12.2005. США. Створено православний сайт з пошуку роботи
Відтепер православні віруючі Сполучених Штатів зможуть працевлаштовуватися завдяки спеціалізованому православному сайту з пошуку роботи. Це — сайт OrthodoxJobs 0http://www.orthodoxjobs.com), створений спеціально для того, щоб представники Православної Церкви змогли знайти собі справу в православній організації.
    Читати далi   » » »
13.12.2005. ТУРЕЧЧИНА. На святкування дня пам’яті апостола Андрія — засновника Православ’я на Турецькій землі — зібралися православні зі всього світу
Минулого тижня Православні Церкви світу, які живуть за новим стилем, святкували день пам’яті святого апостола Андрія Первозваного — засновника святої Православної Церкви в Туреччині. Цього дня до Константинопольського Патріарха Варфоломія та всієї православної громади Туреччини прибули гості зі Сполучених Штатів, Греції та інших куточків землі.
    Читати далi   » » »
13.12.2005. ТЮМЕНЬ. Відкрито православний центр допомоги вагітним жінкам
У Тюмені розпочав роботу православний центр соціальної допомоги на честь святого великомученика й цілителя Пантелеймона, який надаватиме психологічну й матеріальну допомогу вагітним.
    Читати далi   » » »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру