ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
Пiдроздiли:  Кіпрська Православна Церква | 
Міжнародні новини

Міжнародні новини

08.09.2005. ГРУЗІЯ. У Тбілісі відбудеться конференція, присвячена преподобному Максиму Сповіднику
12-17 вересня з ініціативи Грузинської Патріархії й організаційної групи міжнародного науково-богословського Центру імені святого Максима Сповідника відбудеться міжнародна наукова конференція, присвячена цьому преподобному. У її роботі візьмуть участь священнослужителі Грузинської Парвославної Церкви, відомі вчені-богослови, патрологи й історики з Грузії, Росії й інших країн. Оргкомітет конференції очолює єпископ Цагерський і Лентехський Стефан.
    Читати далi   » » »
08.09.2005. ІРКУТСЬК. Виставка перших на Русі підручників триває в Іркутську
Книжкова історична виставка, присвячена першим підручникам на Русі, проходить у науковій бібліотеці Іркутського державного університету. В експозиції представлені стародруковані видання, набрані кирилицею, та книги петровської доби, надруковані «цивільним» шрифтом.
    Читати далi   » » »
08.09.2005. КИТАЙ. У Харбіні обговорюється ідея відновлення російського храму
Наразі харбінською громадськістю активно обговорюється ідея відновлення Свято-Миколаївського собору, зруйнованого хунвейбінами 1966 року.
    Читати далi   » » »
08.09.2005. ВЕЛИКИЙ НОВГОРОД. Енергетики виділять 15 млн. рублів на освітлення Іверського монастиря на Валдаї
ВАТ «Hовгороденерго» розпочало реалізацію проекту електропостачання Іверського Богородицького Свято-Озерського монастиря. Уже в жовтні планують закінчити монтаж і підключення двох трансформаторів потужністю 1 тисяча кВт, прокласти 5 км силового кабелю й змонтувати 6 км повітряних електроліній. Вартість робіт під ключ оцінюється в 15 млн рублів.
    Читати далi   » » »
07.09.05. МОСКВА. У 15-ту річницю загибелі протоієрея Олександра Меня відбудуться пам’ятні заходи
У 15-ту річницю загибелі протоієрея Олександра Меня в Москві й Підмосков’ї відбудуться заходи, присвячені його пам’яті.
    Читати далi   » » »
07.09.05. БІЛОРУСЬ. До країни повернулася унікальна Біблія епохи Ренесансу
Широка громадськість білоруського міста Брест уперше має можливість ознайомитися з сучасним виданням Брестської Біблії. Ця Біблія, яку також називають Радзивілівською, є рідкісним та унікальним виданням. У світі збереглося лише кілька її екземплярів, один із яких перебуває в Центральній науковій бібліотеці імені Якуба Коласа в Мінську.
    Читати далi   » » »
07.09.05. НИЖНІЙ НОВГОРОД. Студенти Нижньогородської семінарії пройшли літню практику з «Основ тюремного служіння»
З 3 по 17 серпня студенти Нижньогородської семінарії викладали засудженим колонії № 17 і ЛІУ № 3 Краснобаківського району Нижньогородської області курс «Четвероєвангеліє». У подарунок колонії з Синодального відділу було надіслано аудіо- і відеокасети, які використовуватимуться як навчальні посібники.
    Читати далi   » » »
07.09.05. МОСКВА. Відкривається виставка, присвячена 625-літньому ювілею Куликовської битви
20 вересня 2005 року в Державному історичному музеї в Москві буде відкрито виставку «Князь і ігумен. Куликовська битва, Дмитро Донський і Преподобний Сергій Радонезький».
    Читати далi   » » »
07.09.05. КАЇР. Олександрійська Православна Церква молитовно пом’янула Патріарха Петра VII, який загинув рік тому
Минулого тижня в Єгипті відбулися поминальні заходи по почившому Патріарху Олександрійському Петру VII, який загинув рік тому в авіакатастрофі у Греції.
    Читати далi   » » »
06.09.05. ЧЕБОКСАРИ. На згадку про підкорювачів космосу закладено Георгіївську каплицю
Закладення каплиці Георгія Побідоносця на згадку про підкорювачів космосу відбулося сьогодні в Чебоксарах у житловому мікрорайоні «Байконур», що наразі споруджується.
    Читати далi   » » »
06.09.05. МОСКВА. У Музеї імені Андрія Рубльова відкрилася виставка реліквій періоду російсько-турецької війни 1877—1878 років
У Центральному музеї давньоруської культури й мистецтва імені Андрія Рубльова відбулося відкриття виставки й презентація каталогу реліквій періоду російсько-турецької війни 1877—1878 років. На виставці представлено натільні хрести й ікони, які були знайдені на полях боїв під Плевною і наразі зберігаються у Військово-історичному музеї болгарського міста Плевна.
    Читати далi   » » »
06.09.05. РЕЙК’ЯВІК. У православній парафії Ісландії прозвучала молитва за жертв бесланської трагедії
У День солідарності в боротьбі з тероризмом у столиці Ісландії Рейк’явіку настоятель Свято-Миколаївського приходу Руської Православної Церкви в Рейк'явіку священик Тимофій Золотуський з благословення Патріарха Московського і всієї Русі Олексія II відслужив панахиду по жертвах теракту в Беслані.
    Читати далi   » » »
06.09.05. НЬЮ-ЙОРК. У США тривають торжества з нагоди 75-ліття духовного центру Руської Православної Церкви за кордоном — Свято-Троїцького монастиря у Джорданвілі
У Свято-Троїцькому монастирі в Джорданвілі (США, штат Нью-Йорк) тривають триденні торжества з нагоди 75-ліття обителі, яка вважається духовним центром Руської Православної Церкви за кордоном (РПЦЗ). У суботу, 3 вересня, у монастирському соборі братія та прочани зустрічали чудотворний список Почаївської ікони Божої Матері та відслужили молебень з акафістом преподобному ігуменові й чудотворцеві Почаївському Іову.
    Читати далi   » » »
06.09.05. РИМ. Відкрилася виставка православних ікон
У Римі, у Центрі Russia Ecumenica («Екуменістична Росія») відкрила свою роботу виставка православних російських ікон з колекції італійського журналіста Франческо Бігацци, який тривалий час працював у Москві. Наразі колекція є частиною експозиції міського музею Печчіолі у Тоскані, до цього вона вже побувала на виставках у ряді міст Італії й США.
    Читати далi   » » »
05.09.2005. ПСКОВ. На кошти, зібрані міліціонерами, створюється іконостас старовинного псковського храму
Міліціонери Псковської області перерахували 700 тисяч рублів на створення іконостаса для храму Успіння Божої Матері з Пароміння.
    Читати далi   » » »
05.09.2005. РУМУНІЯ. Помер ієрарх Румунської Православної Церкви архієпископ Антоній (Пламадяла)
Видатний ієрарх Румунської Православної Церкви й колишній політичний в’язень комуністичного режиму архієпископ Антоній (Пламадяла) помер 29 серпня у місті Сибіу у віці 78 років.
    Читати далi   » » »
05.09.2005. ПСКОВ. Двоє ченців Мирозького монастиря врятували яхтсменів, які тонули на Псковському озері
Ченцями Мирозького монастиря були врятовані яхтсмени зі Пскова, які зазнали лиха на Псковському озері неподалік від острова Верхній.
    Читати далi   » » »
05.09.2005. ТОБОЛЬСЬК. Відбулося обрітення мощей священномученика Єрмогена Тобольського
У Тобольському кремлі тривають торжества, присвячені обрітенню мощей священномученика Єрмогена, єпископа Тобольського й Сибірського.
    Читати далi   » » »
05.09.2005. БЕЛЬГІЯ. В Антверпені буде побудовано православний храм
У столиці Фландрії Антверпені (Бельгія) силами російської громади буде побудовано православний храм. Таке рішення прийняли учасники засідання опікунської ради зі зведення церков.
    Читати далi   » » »
02.09.2005. ВЕЛИКИЙ НОВГОРОД. Археологи досліджують фрагменти знайденого в Hовгородській області православного храму XV століття
Фрагменти древнього кам’яного храму на Червоному полі біля Великого Hовгорода досліджує новгородський загін архітектурно-археологічної експедиції Санкт-Петербурзького державного університету. У ході робіт у Микольському Сокольницькому монастирі були виявлені залишки кам’яного храму святителя Миколая, попередньо датованого XV-XVI століттями.
    Читати далi   » » »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру