ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
Пiдроздiли:  Кіпрська Православна Церква | 
Міжнародні новини

Міжнародні новини

21.09.2005. ТАМБОВ. Вчені Мічурінського міста вчених реставрують стародавні реліктові сади православних монастирів Росії
Протягом двох місяців група вчених мічурінського міста вчених реставрувала монастирські реліктові сади на Валаамі. Селекціонери заклали на острові розплідник для вирощування яблунь-крихіток з горизонтальним «віяловим» корінням, яке дає високі врожаї в кам’янистій і болотистій місцевості.
    Читати далi   » » »
21.09.2005. БІЛОРУСЬ. У Бресті відбувся VI національний фестиваль «Свято дзвону»
У центрі Брестської єпархії відбувся VI національний фестиваль «Свято дзвону», присвячений пам’яті преподобномученика Панаса Брестського. Захід проходив з благословення єпископа Брестського й Кобринського Іоанна.
    Читати далi   » » »
21.09.2005. НЕАПОЛЬ. Знову відбулося чудо Святого Януарія
У понеділок у Неаполі вкотре сталося диво святого Януарія. Близько о 10.00 за місцевим часом у ході урочистої меси кардинал Мікеле Джордано оголосив, що затверділа кров покровителя Неаполя, запаяна в спеціальній капсулі, знову стала рідкою. За традицією про чудо сповістили змахом білої хустки біля вівтаря. Тисячі віруючих, які спеціально зібралися з цієї нагоди в храмі, зустріли добру звістку бурхливими оплесками. На церемонії було присутнє все світське керівництво Неаполя й області Кампанії.
    Читати далi   » » »
19.09.2005. СТАВРОПОЛЬ. В Інституті дружби народів відкрито факультет підготовки викладачів богослов’я
У Ставропольському Інституті дружби народів Кавказу єпископ Ставропольський і Владикавказький Феофан освятив відкриття першого в Південному федеральному окрузі факультету з підготовки викладачів богослов’я. Випускники факультету одержать дипломи, які дадуть їм право викладати історію й теорію релігії у всіх навчальних закладах Ставропольської й Владикавказької єпархії, яка об’єднує паству Ставрополя, Чечні, Інгушетії, Північної Осетії-Аланії, Карачаєво-Черкесії.
    Читати далi   » » »
19.09.2005. ВЕЛИКІ ВЯЗЕМИ. У Пушкінському заповіднику відновлять фрески храму ХVI століття
Фрески церкви у Великих Вяземах незабаром постануть у тому вигляді, у якому вони були створені в часи Бориса Годунова. Про реставрацію цих унікальних розписів розповідає виставка «Минуле й сьогодення Вяземського храму», відкрита в Історико-літературному музеї-заповіднику імені О. С. Пушкіна.
    Читати далi   » » »
19.09.2005. ЄКАТЕРИНБУРГ. Встановлено скульптуру Ангелу-Хранителю
У природному парку «Струмки оленів» у Свердловській області минулої суботи було відкрито одну з семи скульптур Ангела-Хранителя, які одночасно встановили в усьому світі.
    Читати далi   » » »
19.09.2005. МОСКВА. Героям Куликовської битви — ченцям Пересвіту й Ослябі буде встановлено пам’ятник
Закладини першого в Москві пам’ятника героям Куликовської битви ченцям Олександру Пересвіту й Андрію Ослябі відбудеться в Москві під час святкування 625-ліття історичного бою. Пам’ятник буде споруджено поруч із храмом Різдва Пресвятої Богородиці в Старому Симонові, де з ХIV століття почивають мощі Пересвітла й Осляби.
    Читати далi   » » »
19.09.2005. КОСТА РІКО. Населення Землі з вадами слуху одержить свій переклад Біблії
Для більш ніж шести мільйонів людей світу мова знаків є основним засобом спілкування. Нею вони спілкуються з друзями й рідними. Нею ж вони моляться Богові. Однак дотепер ця мова залишалася поза увагою перекладачів Біблії в усьому світі.
    Читати далi   » » »
19.09.2005. БІЛОРУСЬ. У Турові відкрився I Білоруський фестиваль камерної й духовної музики
Відбувся перший у Білорусії фестиваль камерної та духовної музики, присвячений 1000-літтю Туровської єпархії й 1025-літтю Турова. У ньому взяли участь камерні колективи Національного концертного оркестру Білорусі — камерний оркестр під керівництвом Валерія Сороки, ансамбль солістів на дерев’яних духових інструментах Бориса Ничкова, ансамбль сурмачів «Інтрада» під керівництвом Миколи Волкова, ансамбль флейтистів «Сірінкс» на чолі з художнім керівником Ніною Авраменко, ансамбль кларнетистів під керівництвом Геннадія Забари. Однією з центральних подій музичного свята став великий концерт «Михаїл Клеофас Огінський. Найкраще», підготовлений Національним концертним оркестром Республіки Білорусь.
    Читати далi   » » »
16.09.2005. МОСКВА. На Куликовому полі студенти-історики будуть посвячені в «хранителі майбутнього»
18 вересня в ході святкування 625-ї річниці Куликовської битви на Куликовому полі відбудеться церемонія посвяти студентів історичних факультетів вузів центральної Росії в «хранителі майбутнього».
    Читати далi   » » »
16.09.2005. САНКТ-ПЕТЕРБУРГ. Храми міста будуть безкоштовно передані Церкві
Цвинтарі й храми Петербурга вирішено безкоштовно передати у власність релігійним організаціям. До цього часу у Північній столиці при вирішенні долі нерухомості, яка колись використовувалася у релігійних цілях, керувалися тільки рішенням Малої ради міськради Петербурга від 1992 року, відповідно до якого релігійні об’єкти могли передаватися в оренду.
    Читати далi   » » »
16.09.2005. ПІВНІЧНА ОСЕТІЯ. Духовенство краю надає психологічну допомогу постраждалим від теракту в Беслані
Для того, щоб надати психологічну допомогу постраждавшим, які прямо чи побічно постраждали від теракту в школі № 1 у Беслані минулого року, черниці православної обителі Північної Осетії розпочали заняття на курсах психотравмотерапевтів.
    Читати далi   » » »
16.09.2005. ГРЕЦІЯ-СУЗДАЛЬ. На території собору Різдва Богородиці у м. Суздалі знайдено мощі грецького святителя Арсенія Еласона
Православна Церква Греції звернулася з проханням до Володимиро-Суздальської єпархії знайти мощі грецького святителя Арсенія Еласона. Священнослужителі Греції схиляються до думки, що Арсенія, грека за походженням, поховано у соборі Різдва Богородиці в місті Суздалі.
    Читати далi   » » »
16.09.2005. ГРЕЦІЯ. Патріарх Варфоломій здійснив паломництво до Греції
Вселенський Патріарх Варфоломій здійснив пастирський чотириденний візит до Греції, на так звані Північні території, що перебувають у канонічному підпорядкуванні Константинопольському Патріархату. Патріарха супроводжує велика делегація з трьох митрополитів, секретаря Синоду й представника Товариства мирян Константинополя.
    Читати далi   » » »
15.09.2005. ВЕЛИКИЙ НОВГОРОД. Реставратори приступили до золочення купола Софійського собору у Великому Новгороді
У Великому Новгороді розпочалися роботи з золочення головного купола Софійського кафедрального собору.
    Читати далi   » » »
15.09.2005. ІТАЛІЯ. В італійському монастирі Бозе проходить симпозіум, присвячений питанням православної духовності
У монастирі Бозе (П’ємонт, Італія) проходить XIII симпозіум, присвячений питанням православної духовності. Форум щорічно проводиться з ініціативи італійських теологів за участі представників Руської Православної Церкви й Константинопольського Патріархату. Його метою є дати можливість обмінятися думками й поміркувати над спільними витоками християнської духовності.
    Читати далi   » » »
15.09.2005. ВІДЕНЬ. Через 60 років ікона, врятована в Білорусі від пожежі німецьким солдатом, повернулася на Батьківщину
Ікона «Усікновення глави Іоанна Предтечі» повернеться найближчими днями на батьківщину після більш ніж 60 років «вимушеної еміграції». Вона була вивезена в роки Великої Вітчизняної війни з-під Гомеля солдатом німецької армії. Його дочка, 62-літня жителька Відня Ева Бем, вирішила повернути ікону, щоб та знову зайняла своє місце в одному з руських православних храмів. Церемонія повернення ікони відбулася в приміщенні посольства Росії в Австрії.
    Читати далi   » » »
15.09.2005. ВОРОНЕЖ. Відслужено панахиду по жертвах перших в історії ядерних навчань
У Первомайському сквері Воронежа в середу відбулася панахида по загиблим під час проведення ядерних навчань, які проходили 51 рік тому на Тоцькому полігоні. Після богослужіння, яке провів настоятель храму Воскресіння Христового у Воронежі, відбулася громадська панахида, учасники якої — свідки подій — згадали й пом’янули загиблих.
    Читати далi   » » »
15.09.2005. НЬЮ-ЙОРК. На виставці в Hью-Йорку будуть представлені російські ікони
Виставку російського мистецтва в Музеї Гуггенхайма в Hью-Йорку відкриють ікони XIII—XVI ст. Загалом на виставці, побудованій за хронологічним принципом, буде представлено більш ніж 250 експонатів з колекцій Ермітажу, Російського музею, Третьяковської галереї й Московського Кремля, а також інших музеїв РФ.
    Читати далi   » » »
15.09.2005. ТАЛЛІН. Естонська Православна Церква відзначає 60-ліття священнослужіння Митрополита Таллінського і всієї Естонії Корнилія
П’ятнадцятиріччя висвячення в єпископський сан і 60-ліття священнослужіння Митрополита Таллінського і всієї Естонії Корнилія (Якобса) відзначає сьогодні Естонська Православна Церква (Московський Патріархат). Святкове богослужіння на честь цієї події відбулося в таллінському соборі святого Олександра Невського.
    Читати далi   » » »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру