ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
Пiдроздiли:  Кіпрська Православна Церква | 
Міжнародні новини

Міжнародні новини

12.10.2005. БІЛОРУСЬ. Ветеранам вручено грамоти Патріарха
На честь 60-ліття Перемоги Митрополит Мінський і Слуцький Філарет, Патріарший Екзарх усієї Білорусі, вручив у Мінську ювілейні грамоти Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Олексія II 14 ветеранам – активістам Білоруського фонду миру. Серед нагороджених – голова Білоруського фонду миру професор Марат Єгоров.
    Читати далi   » » »
12.10.2005. АРХАНГЕЛЬСЬК. Hа Соловках встановлено пам’ятний хрест на честь святих Антонія й Феодосія Києво-Печерських
Пам’ятний хрест на честь святих Антонія й Феодосія, Києво-Печерських чудотворців, встановлено на Великому Соловецькому острові неподалік від Соловецького монастиря по дорозі до Ісаакіївського скиту.
    Читати далi   » » »
12.10.2005. БЕЛГРАД. На відновлення православних святинь Косово виділено 5,7 млн. євро
Рада Європи та тимчасова адміністрація краю виділили відповідно 4,2 і 1,5 млн. євро на відновлення православних церков у Косово.
    Читати далi   » » »
12.10.2005. МОСКВА. З ініціативи Московської єпархії в Підмосков’ї відбудеться благодійна акція «Зігріємо дитячі серця»
Уроки добра й милосердя проведуть у дитячих соціальних установах Підмосков’я учасники благодійної акції «Зігріємо дитячі серця», ініціаторами якої виступили Московська єпархія й Міністерство соціального захисту населення у Московській області. Акція триватиме з 24 до 30 жовтня.
    Читати далi   » » »
11.10.2005. МОСКВА. Завтра у Державній Думі відкривається фотовиставка, присвячена 100-ій річниці прославлення преподобного Серафима Саровського
12 жовтня в Держдумі РФ відбудеться презентація фотовиставки, присвяченої століттю прославлення преподобного Серафима Саровського. На ній буде відображено події, що відбувалися в місті Сарові Нижньогородської області з нагоди святкування століття від дня канонізації великого російського святого – Серафима Садовського. На святкуванні були присутні Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Олексій II, високі представники всіх 15 Православних Церков світу, Президент Росії В.Путін, діячі науки й культури. У святкуваннях взяли участь понад 300 тисяч віруючих.
    Читати далi   » » »
11.10.2005. ПІВДЕННО-САХАЛІНСЬК. Освячено танкери-гіганти, побудовані південнокорейськими корабелами для ПМП
Танкери-гіганти, побудовані для Приморського морського пароплавства (ПМП) південнокорейськими корабелами, освячено за православною традицією. Освячення здійснив єпископ Південно-Сахалінський і Курильський Данило, який спеціально для цього прилетів до порту Ульсан, з якого розпочнуться перші рейси нафтоналивних гігантів «Павел Черниш» і «Капитан Костичев».
    Читати далi   » » »
11.10.2005. ПІВНІЧНА КОРЕЯ. У дарунок єдиному в КНДР православному храму передано ікону святителя Миколая
Ікону святителя Миколая Архієпископа Мірлікійського передав сьогодні в дарунок єдиному православному храму в КНДР повноважний представник Президента РФ у Далекосхідному федеральному окрузі Костянтин Пуликовський.
    Читати далi   » » »
11.10.2005. ТАЛЛІН. Відкривається конференція «Європейська інтеграція й Православ’я в XXI столітті»
11–13 жовтня в Талліні з ініціативи Священного Синоду Естонської Православної Церкви Московського Патріархату відбудеться Міжнародна конференція «Європейська інтеграція й Православ’я в XXI столітті». Основна мета форуму — «виявити шляхи збагачення культури Європи православними традиціями та духовного зближення народів ЄС і Росії».
    Читати далi   » » »
11.10.2005. ПАР. У Південній Африці відбулися Сергієвські торжества
8–9 жовтня 2005 року в російському храмі в ім’я преподобного Сергія Радонезького в Йоганнесбурзі (ПАР) відбулися торжества з нагоди престольного свята, на яке за традицією зібралися представники двох православних громад — сербської та російської.
    Читати далi   » » »
10.10.2005. МОСКВА. У храмі Христа Спасителя вручали ордени за відродження духовних традицій Росії
7 жовтня в Москві в Храмі Христа Спасителя відбулася церемонія нагородження орденами «За благодіяння». Цієї нагороди удостоєно громадян Росії, які беруть активну участь у відродженні стародавніх російських традицій, у відновленні пам’яток Православ’я й культурно-історичних цінностей. Засновником ордена є Російський клуб православних меценатів.
    Читати далi   » » »
10.10.2005. БЕЛЬГІЯ-РОСІЯ. На фестивалі російського мистецтва в Брюсселі буде представлено руські ікони XVI—XVII ст.
На брюссельському фестивалі «Європалія—Росія» будуть представлені унікальні предмети культу з колекції Костромського об’єднаного історико-культурного й художнього музею-заповідника.
    Читати далi   » » »
10.10.2005. ПАРИЖ. Свято-Сергіївський богословський інститут у Парижі відзначає своє 80-ліття
Свято-Сергіївський православний богословський інститут у Парижі, що відзначає цього року своє 80-ліття, з 5 по 8 жовтня провів міжнародний науковий семінар «Інститут святого Сергія: вчора й сьогодні». 7 жовтня відбулася презентація французького видання спогадів митрополита Євлогія (Георгіївського), одного із засновників інституту.
    Читати далi   » » »
10.10.2005. КОСТРОМА. Триває П’ята міжнародна конференція, присвячена діяльності отця Павла Флоренського
У Костромі триває П’ята Міжнародна конференція, присвячена творчості відомого філософа, уродженця костромської землі, отця Павла Флоренського. Темою конференції стало обговорення світоглядних поглядів Флоренського, викладених у його листах і літературних працях.
    Читати далi   » » »
10.09.2005. МОСКВА. У свято Покрови Руська Православна Церква проведе «День милосердя до всіх ув’язнених»
14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, з благословення Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Олексія ІІ у Москві відбудеться «День милосердя до всіх ув’язнених». Мета заходу – привернути громадську увагу до проблеми в’язниць та потреб в’язнів.
    Читати далi   » » »
06.10.2005. АШГАБАД. В усіх церквах міста поминають загиблих під час землетрусу 1948 року
В Ашгабаді в пам’ять про жертви землетрусу 1948 року 6 жовтня приспущено державні прапори, скасовано розважальні заходи. В теле- й радіоефірі лунає жалобна музика, у місті проходять поминальні обіди садака, у церквах і мечетях — поминальні служби.
    Читати далi   » » »
06.10.2005. ПЕНЗА. Місту Біднодем’янівську повернуто історичну назву Спаськ
Рада Російської Федерації схвалила у середу закон про повернення місту Біднодем’янівськ Пензенської області історичної назви — Спаськ.
    Читати далi   » » »
05.10.2005. МІНСЬК. Біля мощей преп. Євфросинії Полоцької відбувся молебень за старовинним чином
1 жовтня на території Білорусі в Полоцьку, з ініціативи древлеправославної старообрядницької поморської громади Мінська під головуванням В. Є. Клементьєва, яка не так давно перейшла в лоно Білоруського Екзархату РПЦ на правах єдиновірства, вже вчетверте відбувся традиційний молебень за старовинним чином біля мощей преп. Євфросинії Полоцької.
    Читати далi   » » »
05.10.2005. СТАВРОПОЛЬ. Силами єпархії відкрилася перша парафіяльна поліклініка
27 вересня з благословення єпископа Ставропольського й Владикавказького Феофана при Свято-Микільському соборі міста Кисловодська відкрилася парафіяльна поліклініка.
    Читати далi   » » »
03.10.2005. МОСКВА. Прах генерала Денікіна та філософа Ільїна привезли в Москву
Останки генерала Антона Денікіна та філософа Івана Ільїна в неділю 2 жовтня доставлені з Парижа до Москви. Літак, що переправив на батьківщину прах А.Денікіна, І.Ільїна та їхніх дружин, приземлився в аеропорту «Внуково-1» о 16:45. Останки російського генерала й видатного філософа будуть поховані на цвинтарі Свято-Донського монастиря в понеділок, 3 жовтня.
    Читати далi   » » »
03.10.2005. БРЮССЕЛЬ. Відкрилася нова версія офіційного інтернет-сайта Брюссельсько-Бельгійської єпархії
Відкрилася нова повнофункціональна версія офіційного сайта Брюссельсько-Бельгійської єпархії Російської Православної Церкви: www.archiepiskopia.be. Відкриття сайта було приурочено до початку культурного фестивалю «Європалія – Росія 2005», який відкривається у цей день у Брюсселі в присутності бельгійської королівської родини.
Брюссельсько-Бельгійська єпархія Російської Православної Церкви є найстарішою з православних єпархій на території країни. Її заснування пов’язане зі створенням у 1862 році храму св. Миколи Чудотворця при Російській Імператорській місії в Брюсселі. Нині в її складі перебувають 9 приходів і 2 монастирі, в яких богослужіння відбуваються російською, французькою або голландською мовами.
    Читати далi   » » »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру