ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
Пiдроздiли:  Кіпрська Православна Церква | 
Міжнародні новини

Міжнародні новини

01.11.2005. МОСКВА. Юридичний факультет Російського православного університету відсвяткував свій 10-літній ювілей
29 жовтня в Російському православному університеті в ім’я святого апостола Іоанна Богослова відбулося врочисте святкування 10-ліття створення юридичного факультету. Свято відкрилося подячним молебнем у студентській каплиці, відслуженим деканом факультету протоієреєм Василем Мельничуком.
    Читати далi   » » »
31.10.2005. ГРУЗІЯ. На центральній площі столиці з’явиться пам’ятник святому великомученику Георгію
У центрі Тбілісі, на місці, де раніше знаходився пам’ятник Леніну, буде встановлено монумент Свободи й Перемоги, що представляє собою 30-метровий мармуровий стовп, на вершині якого святий Георгій вражає дракона. Він буде споруджений навесні майбутнього року до Дня незалежності Грузії — 26 травня, і має стати «символом волі й духовності».
    Читати далi   » » »
31.10.2005. МОСКВА. Московська влада надасть гуманітарну допомогу Ташкентській єпархії РПЦ
Московська влада надасть гуманітарну допомогу єпархії Руської Православної Церкви в Ташкенті. Залізницею до Узбекистану буде відправлено обладнання для котельні, церковне начиння, кілька вантажівок та автокран. Таке рішення міські влада прийняла у зв’язку зі зверненням митрополита Ташкентського й Середньоазіатського Володимира.
    Читати далi   » » »
31.10.2005. ВЕНЕЦІЯ. Біля мощей мучеників Сергія та Вакха відслужено молебень
У день пам’яті мучеників Сергія та Вакха в церкві в ім’я святого апостола Петра у Венеції біля їхніх мощей було відслужено вже традиційним молебень.
    Читати далi   » » »
31.10.2005. ГРЕЦІЯ. Прем’єр-міністр Сербії відвідає сербський монастир Хіландар на Афоні
Під час свого візиту в Грецію прем’єр-міністр Сербії Воіслав Коштуніца 1 листопада відвідає Святу гору Афон та, ймовірно, побуває в монастирі Хіландар — обителі, заснованій наприкінці XII століття святим Савою — небесним заступником Сербії. Він був пострижений у чернецтво в Руському монастирі («Старий Русик») на Афоні.
    Читати далi   » » »
28.10.2005. РОСІЯ-АВСТРІЯ. Світська влада та православні єпископи закликають населення не святкувати Хеллоуін
Правлячі архієреї Руської Православної Церкви закликають населення не святкувати в ніч з 31 жовтня на 1 листопада Хеллоуін, що відзначається в переддень католицького свята — Дня всіх святих. Солідарний з ними і мер австрійського міста Ранквейл Ганс Келер, який розгорнув кампанію проти святкування Хеллоуіна, назвавши його «поганою американською звичкою».
    Читати далi   » » »
28.10.2005. БОЛГАРІЯ. Після чотиримісячної перерви 78-літній митрополит Симеон знову очолив Західноєвропейську єпархію Болгарської Православної Церкви
Відповідно до рішення Священного Синоду Болгарської Православної Церкви Західну і Середньоєвропейську єпархію БПЦ знову очолив митрополит Симеон, який чотири місяці тому – 24 червня – був відправлений на спочинок за станом здоров’я. Митрополит Старозагорський Галактіон, який тимчасово управляв єпархією Західної й Середньої Європи, був переведений на інший послух.
    Читати далi   » » »
28.10.2005. КУРСЬК. Відбулася перша акція християнського студентського клубу «Іхфіс» — «Аборт— узаконене вбивство»
26 жовтня на Театральній площі Курська відбулася перша акція християнського студентського клубу «Іхфіс» під гаслом «Аборт – узаконене вбивство». Мета акції – привернути увагу громадськості, особливо молодих жінок, до проблеми абортів, яка з кожним днем стає все більш загрозливою.
    Читати далi   » » »
28.10.2005. ЄКАТЕРИНБУРГ. У Росії з’явився перший єпархіальний телеканал
В Єкатеринбурзі вийшов в ефір перший у Росії єпархіальний телеканал. Телекомпанія Єкатеринбурзької єпархії «Союз» розпочала технічне мовлення на 21-му телевізійному каналі Єкатеринбурга.
    Читати далi   » » »
28.10.2005. ГРЕЦІЯ. Монастирю в ім’я святого великомученика Пантелеймона на Афоні передано в дарунок швейне обладнання
Російському монастирю в ім’я святого великомученика й цілителя Пантелеймона на Святій Горі Афон у Греції було передано швейне обладнання, призначене для пошиття церковного начиння й одягу. Нове обладнання замінить старі швейні машинки, які використовувалися там протягом кількох десятиліть. Обладнання передав перший заступник генерального директора ФГУП «Росзіноземвласність» управління справами Президента РФ Олег Подолько.
    Читати далi   » » »
28.10.2005. АРХАНГЕЛЬСЬК. У вузі Архангельська відкрилося православне кафе
У Поморському державному університеті Архангельська у вівторок відбулося відкриття клубу «Православне кафе», ініціатором якого, за словами начальника відділу позанавчальної роботи ПДУ Олени Матвєєвої, виступив настоятель домового храму при ПДУ отець Євгеній Соколов.
    Читати далi   » » »
28.10.2007. МОСКВА. Незабаром розпочнеться міжнародна науково-богословська конференція «Есхатологічне вчення Церкви»
14–17 листопада в Москві під головуванням Патріарха Московського і всієї Русі Олексія II, за участі членів Священного Синоду відбудеться чергова міжнародна науково-богословська конференція «Есхатологічне вчення Церкви».
    Читати далi   » » »
27.10.2005. БЄЛГРАД. Завершується будівництво найбільшого у світі православного храму
У вересні наступного року буде завершено внутрішню обробку й розпис бєлградського храму в ім’я святого Сави Сербського, що вже зараз вважається найбільшим православним храмом у світі.
    Читати далi   » » »
27.10.2005. КАЇР. В Єгипті буде створено енциклопедію та знято документальний фільм про монастир в ім’я святої Катерини
Міністерство культури Єгипту приступилося до втілення в життя нового «проекту з розвитку» монастиря в ім’я святої великомучениці Катерини (Південний Синай), який вважається однією з найшанованіших святинь християнства і включений до списку пам’яток всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
    Читати далi   » » »
27.10.2005. САНКТ-ПЕТЕРБУРГ. У Петербурзькому університеті обговорювалися проблеми втрати словом своєї духовної сутності
Проблеми втрати словом своєї духовної сутності в сучасному житті та питання про значення краси російської мови обговорювалися в понеділок під час круглого столу «Бесіди аматорів російського слова: православне духовенство про мову», що відбувся в Голубому залі філологічного факультету Санкт-Петербурзького державного університету.
    Читати далi   » » »
27.10.2005. ЄКАТЕРИНБУРГ. Піклування про людей похилого віку стає доброю традицією
Гостинні співробітники «Центру здоров’я» у Первоуральську почастують чаєм бабусь і дідусів, перевірять тиск. Вони намагаються допомогти всім, хто до них звертається. Серед відвідувачів переважно самотні люди похилого віку.
    Читати далi   » » »
27.10.2005. ЛАТВІЯ. Президент країни запросив в гості Патріарха Олексія II
Президент Латвії Вайра Віці-Фрейберга під час зустрічі з митрополитом Латвійської Православної Церкви Олександром і послом Латвії в Росії Андрісом Тейкманісом офіційно запросила патріарха Московського і всієї Русі Олексія II відвідати Латвію в 2006 році.
    Читати далi   » » »
26.10.2005. ЄГИПЕТ. Сьогодні в Олександрії святкують річницю обрання на престол Патріарха Олександрійського Феодора ІІ
Сьогодні виповнюється річниця від дня обрання Блаженнішого Папи й Патріарха Олександрійського і всієї Африки Феодора II на престол святого Марка.
    Читати далi   » » »
26.10.2005. БЛАГОВІЩЕНСЬК. На тріумфальній арці в Благовіщенську встановлено дві унікальні ікони
25 жовтня на відновлювану в Благовіщенську (Амурська область РФ) Тріумфальну арку на честь приїзду 1891 року цесаревича Миколи встановили керамічні ікони Миколи Страстотерпця та Благовіщення Пресвятої Богородиці.
    Читати далi   » » »
26.10.2005. ГРЕЦІЯ. У Салоніки з Італії привезено древню візантійську ікону небесного заступника міста
До грецького міста Салоніки з музею Сасаферато в Італії доставлено візантійську ікону святого Димитрія. Ікона датується XIII століттям, на ній зображений святий Димитрій Салунський у військовій формі зі списом у правій руці та синім щитом з гербом у вигляді лева й золотавих квітів — у лівій.
    Читати далi   » » »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру