ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
Пiдроздiли:  Кіпрська Православна Церква | 
Міжнародні новини

Міжнародні новини

07.11.2005. США-РОСІЯ. З США до Високо-Петровського монастиря повернувся чудотворний список Казанської ікони Божої Матері
Високо-Петровському монастирю в Москві було передано чудотворний список Казанської ікони Божої Матері, який нещодавно повернувся з Америки. Ця ікона XVIII століття була однією з головних святинь обителі, поки в радянські роки не потрапила в руки приватних колекціонерів. У 90-х роках російська святиня була перепродана в США.
    Читати далi   » » »
04.11.2005. ГРЕЦІЯ. Готується до видання шедевр ілюстрованих грецьких рукописів
«Mінологій імператора Василія II», який є шедевром ілюстрованих грецьких рукописів, публікуватиметься в листопаді. Ця публікація стане видатною подією в історії відносин Православної та Католицької Церков.
    Читати далi   » » »
04.11.2005. ВОЛОДИМИР. У Суздалі відбулося врочисте перенесення мощей святителя Арсенія Еласонського
Сьогодні в Суздалі відбулося врочисте перенесення мощей святителя Арсенія Еласонського. Обретіння святих мощей цього грецького архієпископа відбулося з ініціативи Руської Православної Церкви.
    Читати далi   » » »
04.11.2005. КАЛУГА. При калузькій єпархії вперше проходять богословські курси для шкільних вчителів
При Калузькій єпархії вперше працюють двотижневі курси для вчителів калузьких шкіл, членів недавно створеного в обласному центрі Товариства православних педагогів. Ці курси дають змогу одержати необхідні знання для викладання в загальноосвітніх школах предмета «Основи православної культури».
    Читати далi   » » »
04.11.2005. КАЛМИКІЯ. Свято «зимової Казанської ікони» уже втретє оголошено вихідним днем
Уже третій рік поспіль 4 листопада відзначається в Калмикії на республіканському рівні. На знак поваги до місцевої православної громади, яка 4 листопада, у свято Казанської ікони Божої Матері, відзначає престольне свято Казанського кафедрального собору Калмикії цей день оголошено неробочим на всій території регіону. Цього ж дня відзначається 10-ліття єпархії, створеної 1995 року рішенням Священного Синоду.
    Читати далi   » » »
04.11.2005. ГРЕЦІЯ. Триває Міжнародний форум, присвячений питанню взаємодії Церкви, держави і суспільства
У столиці Греції, Афінах проходить I Міжнародний форум «Культурно-історичні традиції співробітництва державної влади, суспільних інститутів і Православної Церкви», який проводиться за участі міністерств культури, охорони здоров’я та іноземних справ Греції, парламенту Грецької Республіки, а також Елладської Православної Церкви.
    Читати далi   » » »
03.11.2005. ПЕНЗА. У Музеї однієї картини експонується список Казанської ікони Божої Матері, що врятував місто від «кубанського погрому»
У пензенському Музеї однієї картини імені Г.В.Мясникова експонується список Казанської ікони Божої Матері, який торік отримав загальноцерковне визнання як чудотворний. Цей образ, тісно пов’язаний з історією краю, був подарований місту царем Олексієм Михайловичем 1663 року, а 1717 прославився завдяки врятуванню від «кубанського погрому».
    Читати далi   » » »
03.11.2005. САНКТ-ПЕТЕРБУРГ. Радіостанція Санкт-Петербурзької митрополії «Град Петров» відзначить своє 5-ліття
У листопаді 2005 року виповнюється 5 років від дня першого виходу в ефір радіо «Град Петров». Ця подія буде відзначена врочистими зборами, що відбудуться 25 листопада в залах Митрополичого корпуса Олександро-Невської лаври і будуть очолені митрополитом Санкт-Петербурзьким і Ладозьким Володимиром.
    Читати далi   » » »
03.11.2005. БОЛГАРІЯ. Патріарх Болгарський Максим знову в лікарні
Патріарх Максим знову перебуває в урядовій лікарні «Лозенець» у Софії, де проходить відновлювальний курс після операції на лівій нозі. Він цікавиться церковними справами і незабаром виступить по радіо й телебаченню, щоб спростувати помилкову інформацію про нього. З такою заявою виступив у болгарській пресі митрополит Віденський Дометіан.
    Читати далi   » » »
03.11.2005. ВОРОНЕЖ. Відбудеться конференція «Взаємодія Церкви й медицини»
Воронезька єпархія разом з Воронезькою медичною академією та діючою при єпархії науково-просвітительською організацією православних лікарів в ім’я святителя Антонія (Смирницького) проведуть 11 листопада на базі Воронезької державної медичної академії одноденну духовно-медичну конференцію «Взаємодія Церкви й медицини».
    Читати далi   » » »
03.11.2005. МОСКВА. Завершено реставрацію храму Василя Блаженного
У Москві напередодні Дня народної єдності, що відзначається 4 листопада, завершено реставрацію храму Василя Блаженного. Цього дня 1612 року Москва була звільнена від польських інтервентів.
    Читати далi   » » »
02.11.2005. НИЖНІЙ НОВГОРОД. День пам’яті преподобномучениці Єлизавети Феодорівни
Вчора Руська Православна Церква вшановувала пам’ять преподобномучениці Єлизавети Феодорівни.
    Читати далi   » » »
02.11.2005. УГАНДА. Православній Церкві в Уганді потрібна допомога
На 20 млн. чоловік населення африканської країни Уганди 1,5 млн. становлять православні віруючі. Не дивлячись на таку цифру й на велику кількість православних приходів, Церква тут виживає лише дивом.
    Читати далi   » » »
02.11.2005. САНКТ-ПЕТЕРБУРГ. У Петербурзі відкривається XI всеросійська виставка «Православна Русь»
Сьогодні в Петербурзі у центральному виставковому залі «Манеж» відкривається XI всеросійська виставка «Православна Русь», на яку зберуться понад 300 учасників — представники монастирів, єпархій, храмів, видавництв, художніх і виробничих майстерень та паломницьких служб з Росії, Білорусі й України.
    Читати далi   » » »
02.11.2005. САНКT-ПЕТЕРБУРГ. У день небесного заступника Кронштадта у відродженому Морському соборі міста відслужено першу літургію
1 листопада, у день народження святого праведного Іоанна Кронштадтського, небесного заступника міста Кронштадт, у головній святині російського флоту — Кронштадтському морському соборі було відслужено святковий молебень.
    Читати далi   » » »
02.11.2005. СЕРБІЯ. З відновленням церков до людей повертається спокій та сподівання на краще
27 жовтня у Метохії вперше відтоді, як п’ять років тому сербське населення цього краю було змушене лишити свою батьківщину та стати біженцями, приходська церква селища Дрсник неподалік від Клин відзначила своє храмове свято — день пам’яті однієї з найшановніших сербських святих преподобної Петки (Параскеви Сербської).
    Читати далi   » » »
01.11.2005. МОСКВА. Видавництво «Благо» представило книгу «Тут моляться мовою Христа»
27 жовтня журналістам були представлені нові книги, випущені видавництвом «Благо» – праця Сергія Путилова «Тут моляться мовою Христа» і Євгенія Саніна « Душа-Царівна».
На презентації виступили директор видавництва «Благо» Денис Козаків, співробітники видавництва, автори нових видань.
    Читати далi   » » »
01.11.2005. БОЛГАРІЯ. Тривають благодійні акції зі збору коштів на відновлення болгарського храму в Стамбулі
У Софії триває серія благодійних концертів, спрямованих на збирання коштів на відновлення болгарської церкви в ім’я святого Стефана в Стамбулі, відомої під назвою «Залізна церква в Царгороді». З 29 жовтня по 1 листопада в концертному залі «Болгарія» відбулися три благодійні концерти, в яких взяли участь дев’ять відомих болгарських хорових колективів.
    Читати далi   » » »
01.11.2005. США. У Нью-Йорку відбулися позачергові збори Східно-Американської єпархії
21 жовтня 2004 року відбулися єпархіальні збори Східно-Американської єпархії. Збори коротким вітанням відкрив митрополит Лавр, який зазначив, що за єпархіальним статутом загально-єпархіальні збори скликаються кожні три роки, але єпархіальною радою було вирішено влаштувати цей позачерговий з’їзд задля того, щоб обрати делегатів від єпархії на IV Всезакордонний Собор і роз’яснити деякі питання, пов’язані з останніми подіями в житті Руської Православної Церкви за кордоном.
    Читати далi   » » »
01.11.2005. ЙОШКАР-ОЛА. Місцева єпархія готує сестер-рятувальниць
28 жовтня архієпископ Йошкар-Олинський і Марійський Іоанн та керівник Комітету громадського захисту республіки Марій Ел Володимир Коропов підписали угоду про співробітництво, згідно з якою Йошкар-Олинська єпархія та комітет будуть готувити сестер-рятувальників.
    Читати далi   » » »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру