ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Авторикарта сайта
Пiдроздiли:  Кіпрська Православна Церква | 
Міжнародні новини

Міжнародні новини

28.11.2005. СЕРБІЯ. Монастир Високі Дечани, занесений до списку ЮНЕСКО, відсвяткував своє престольне свято
Минулого тижня монастир Високі Дечани в Сербії святкував своє престольне свято — день пам’яті засновника Стефана Дечанського. Цього дня архієпископ Рашкенський та Прижренський Артемій у співслужінні з ієрархами Сербської Православної Церкви, зокрема єпископом Ліплянським Феодосієм, який також є ченцем цієї обителі, відслужив у монастирі святкову Божественну Літургію. На ній були присутні понад 800 віруючих з Косово та Метохії, інших частин Сербії та Чорногорії.
    Читати далi   » » »
28.11.2005. РОСІЯ. У Марфо-Маріїнській обителі відбуваються заняття з самбо для студенток Російського православного університету
У Російському православному університеті (РПУ) на честь святого Іоанна Богослова проходять заняття з самбо для студенток. Їх проводить кафедра фізкультури, відкрита в РПУ у вересні 2005 року на базі Російського державного університету фізичної культури (РДУФК). Ініціатором відкриття кафедри й організації занять з самбо виступив декан факультету РДУФК з рукопашного бою Дмитро Сагалаков.
    Читати далi   » » »
28.11.2005. БЕЛЬГІЯ. У Брюсселі відкрилася виставка фотографій храмів Москви «Світло Росії»
У рамках фестивалю «Європалія-Росія» у Бельгії відкрилася виставка фоторобіт парафіянки Свято-Микільського кафедрального собору Брюсселю А.Худокормової під назвою «Світло Росії». Урочисте відкриття експозиції відбулося в присутності архієпископа Брюссельського і Бельгійського Симона й генерального комісара фестивалю «Європалія» Е.Шампенуа.
    Читати далi   » » »
28.11.2005. ГРУЗІЯ. У Кутаїсі на розкопках храму Баграта, ймовірно, виявлено усипальницю царя Георгія I
Археологічна експедиція, що проводить розкопки в Кутаїсі на території храму Баграта, виявила усипальницю. Члени експедиції стверджують, що це поховання належить грузинському царю Георгію І.
    Читати далi   » » »
28.11.2005. ФРАНЦІЯ. На 99-му році життя померла видатний учений-богослов Елізабет Бер-Сіжель
У ніч з 25 на 26 грудня на 99-му році життя відійшла до Господа Елізабет Бер-Сіжель – людина справжньої християнської віри, професор філософії й богослов.
    Читати далi   » » »
25.11.2005. ВЕНЕЦІЯ. Православне весілля по-італійські
Венеціанська православна парафія на честь святих Жон-Мироносиць нещодавно відсвяткувала справжнє «парафіяльне весілля» — наречений і наречена є членами однієї парафії.
    Читати далi   » » »
25.11.2005. ВЕНЕЦІЯ. Концерт Володимира Співакова та «Віртуозів Москви» у Местрі зібрав православних парафіян.
Сезон класичної музики 2004–2005 років у театрі Тоніоло, що знаходиться у передмісті Венеції — Местрі, відкрився виступом знаменитого колективу «Віртуози Москви» під керуванням Володимира Спивакова.
    Читати далi   » » »
25.11.2005. НИЖНІЙ НОВГОРОД. Фонд на честь преподобного Серафима Саровського заснував премію для педагогів
Піклувальна рада Всеросійського фонду на честь преподобного Серафима Саровського заснувала премію для педагогів за духовно-моральну освіту дітей і молоді, ґрунтуючись на працях преподобного старця.
    Читати далi   » » »
25.11.2005. КІПР. Собор, покликаний вирішити долю Кіпрської Православної Церкви, відбудеться у Швейцарії
17–18 травня майбутнього року в швейцарському місті Замбезі, неподалік від Женеви, відбудеться великий собор православних ієрархів, покликаний вирішити низку питань у житті Кіпрської Православної Церкви (КПЦ). Таке рішення було прийняте вчора в Константинопольському Патріархаті.
    Читати далi   » » »
25.11.2005. ГРУЗІЯ. У Тбілісі завершуються заходи, присвячені 2000-літтю Християнства
У Грузії завершуються торжества, присвячені 2000-літтю Християнства, розпочаті в листопаді минулого року під егідою ЮНЕСКО. Рік тому в рамках святкування цієї дати в Тбілісі відбулося освячення нового Кафедрального собору на честь Святої Трійці. Цій даті були присвячені виставки, вечори і симпозіуми, які відбулися в країні протягом року.
    Читати далi   » » »
25.11.2005. МОСКВА. На Угрешську дзвіницю піднято «співаючий» дзвін
У листопаді Николо-Угрешський монастир відкрив ще одну сторінку своєї історії. На його дзвіницю було піднято новий «співаючий» дзвін, голос якого, настроєний на ноту фа-дієз, незабаром рознесеться по окрузі, закликаючи віруючих на службу.
    Читати далi   » » »
25.11.2005. НИЖНІЙ НОВГОРОД. Невдовзі з’явиться храм на колесах
Горьківська залізниця надала православній громаді майбутнього храму в ім’я ікони Божої Матері «Скоропослушниця» у Московському районі Нижнього Новгорода пасажирський вагон, храм в якому буде діяти доти, доки не буде зведено кам’яну церкву.
    Читати далi   » » »
24.11.2005. США. Єпархіальний жіночий хор в ім’я святих Жон-Мироносиць дав концерт у соборі Сербської Православної Церкви
Чимало православних жителів Нью-Йорка відвідали собор Святителя Сави (Сербська Православна Церква), де жіночий хор Східно-Американської й Нью-Йоркської єпархії (під керуванням Є. Темидіс) дав благодійний концерт на користь цього величного соборного храму.
    Читати далi   » » »
24.11.2005. ЄКАТЕРИНБУРГ. У Храмі-на-Крові реставрується стародавній «царський» рояль
У фойє конференц-залу Храму-на-Крові стоїть стародавній рояль, який співробітники храму називають «царським». Так це чи ні, стверджувати не можна, однак, за оцінкою фахівців, інструмент стародавній, створений талановитими майстрами.
    Читати далi   » » »
24.11.2005. СЕРБІЯ. Помер найвизначніший діяч сербської церковної науки, автор «Православної енциклопедії», професор Слободан Мілеусніч
22 листопада 2005 року в Белграді на 59 році життя після важкої хвороби помер директор музею Сербської Православної Церкви професор Слободан Мілеусніч.
    Читати далi   » » »
24.11.2005. НІМЕЧЧИНА. Напередодні Різдва громадськість країни закликає надати перевагу святителю Миколаю, а не Санта-Клаусу
Група представників німецької громадськості розгорнула кампанію, закликаючи людей у різдвяний період надати перевагу образу святого Миколая, а не Санта-Клаусу.
    Читати далi   » » »
24.11.2005. ЄКАТЕРИНБУРГ. Сестри Ново-Тихвинського монастиря виготовлять електронні версії 40 церковних книг XVIII–XIX століть
Сестри Ново-Тихвинського жіночого монастиря виготовлять електронні версії 40 церковних книг XVIII–XIX століть. Напередодні одна з сестер монастиря протягом двох тижнів працювала в бібліотеці Санкт-Петербурзької духовної академії та семінарії, щоб зібрати матеріали з церковного права та богослужбового уставу, оскільки в Єкатеринбурзі подібних фондів не існує.
    Читати далi   » » »
23.11.2005. МОСКВА. У день народження блаженної Матрони Московської Покровський монастир відзначив своє 10-ліття
У день народження святої блаженної Матрони Московської Покровський ставропігійний жіночий монастир Москви відзначив десятиліття відродження чернечого життя в обителі. У цей день Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Олексій II відвідав монастир і очолив торжества. Його Святості сіпвслужили архієпископи Істринський Арсеній, Ярославський і Ростовський Кирил, єпископи Красногорський Сава й Сергієво-Посадський Феогност. Після закінчення літургії біля мощей блаженної Матрони, які почивають у Покровському монастирі, Святійший Патріарх Олексій відслужив молебень.
    Читати далi   » » »
23.11.2005. ЧЕХІЯ. Глави Православної й Католицької Церков Чехії освятять пам’ятник Кутузову до 200-ліття битви під Аустерліцем
З 1 до 5 грудня в Чехії за сприяння Православної й Католицької Церков відбудуться пам’ятні торжества, присвячені 200-літтю битви під Аустерліцем. У рамках святкування ювілею відбудеться відкриття пам’ятника легендарному російському полководцю М.Кутузову в чеському селищі Крженовиці, де взимку 1805 року розміщувався штаб російської армії.
    Читати далi   » » »
23.11.2005. ГРУЗІЯ. Гіоргоба — святкування найшанованішого святого країни
Сьогодні в Грузії — вихідний, оскільки віруючі Грузинської Православної Церкви відзначають День святого Георгія Переможця, який в країні називають «Гіоргоба». Торжества відбудуться у Кашветській церкві Святого Георгія, що знаходиться на проспекті Руставелі навпроти будівлі парламенту країни, та в інших храмах Грузії.
    Читати далi   » » »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

 

© Архивная версия Официального сервера УПЦ "Православие в Украине" 2003-2006 год Orthodoxy.org.ua
(при перепечатке материалов - активная индексируемая ссылка на archivorthodoxy.com обязательна)

Каталог Православное Христианство.Ру